بارگیری...

آینه و کنسول تک درب بغل خمره

بازدید : 4343

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ارتفاع:96
طول:75
عرض:45

شماره تماس:
09154444590


قیمت: 4,530,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

آینه و کنسول تک درب بغل خمره از چوب های با کیفیت و مقاوم راش و ام دی اف ساخته شده است. اسکلت اصلی و پایه های آینه و کنسول تک درب بغل خمره را چوب راش تشکیل می دهد که باعث کیفیت بالا و طول عمر بالای آینه و کنسول تک درب بغل خمره می شود.همچنین در ساخت آینه و کنسول تک درب بغل خمره از چوب روس و راش نیز می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.

آینه و کنسول تک درب بغل خمره دارای رنگ های سفید صدفی، کرم خش و طلایی و معرق می باشد.آینه و کنسول تک درب بغل خمره در سایز دو درب و سه درب و چهار درب نیز طراحی شده است. میز تلویزیون معرق ست این محصول موجود می باشد.

در نمونه معرق آینه و کنسول تک درب بغل خمره ابتدا روکش معرق توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.انواع روکش های چوب که می توان در ساخت آینه و کنسول تک درب بغل خمره استفاده کرد را می توانید از قسمت مقالات مطالعه کنید.یکی از این روکش ها می تواند روکش گردو باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد و جلوه به خصوصی به آینه و کنسول تک درب بغل خمره می دهد.

در نمونه معرق آینه و کنسول تک درب بغل خمره از روکش کاوازینکو استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ، آکاژو و ملامینه از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

کیفیت رنگ آینه و کنسول تک درب بغل خمره پولیشی (ضد خش) می باشد. رنگ پولیشی نقش نگهداری از سطوح و کیفیت بیشتر محصول را دارد.در صورت ایجاد لکه بر روی آینه و کنسول تک درب بغل خمره می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط