بازدید : 7218


قیمت: 7,850,000 تومان

دسته بندی : کنسول

ارسال به سراسر کشور

ارتفاع:92
طول:113
عرض:48

شماره تماس:
09154444590آینه و کنسول دو درب ناودانی از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.کلاف آینه و کنسول دو درب ناودانی شامل پایه ها و اسکلت اصلی از جنس چوب راش می باشد.چوب راش از مقاومت بالایی در برابر حشرات و قارچ ها برخوردار می باشد.همچنین در ساخت آینه و کنسول دو درب ناودانی از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش ویژگی هر کدام را مطلع شوید.

آینه و کنسول دو درب ناودانی از روکش کاوازینکو ایتالیایی ساخته شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی از شفافیت و کیفیت بالایی نسبت به روکش ملچ و روکش آکاژو برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

همچنین آینه و کنسول دو درب ناودانی از روکش معرق ساخته شده است.روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس توسط دست مونتاژ می شود.در ساخت آینه و کنسول دو درب ناودانی می توان از انواع روکش های چوب استفاده کرد که شما می توانید در قسمت مقالات مطالعه کنید.یکی از روکش های مورد استفاده در آینه و کنسول دو درب ناودانی روکش گردو می باشد.روکش گردو لایه نازکی از چوب گردو می باشد که جلوه زیبایی به آینه کنسول می بخشد.

بر روی بدنه آینه و کنسول دو درب ناودانی رنگ پولیشی ضدخش قرار گرفته است.رنگ پولیشی باعث شفافیت و نگهداری از سطوح آینه و کنسول دو درب ناودانی می شود.

ست آینه و کنسول دو درب ناودانی میز تلویزیون معرق و جا کفشی و ویترین می باشد.آینه و کنسول دو درب ناودانی در سایز تک درب و سه درب و چهار درب نیز موجود می باشد. همچنین انواع آینه و کنسول دو درب ناودانی را در مقاله آینه کنسول معرق می توانید مشاهده کنید.

در صورتی که بر روی سطوح آینه و کنسول دو درب ناودانی لکه ای ایجاد شد کافیست با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.آینه و کنسول دو درب ناودانی به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با ادغام نجاری حرفه ای سبب کیفیت بالای آینه کنسول می شود.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط