بارگیری...

آینه و کنسول دو درب پایه خراطی

بازدید : 5263

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ارتفاع: 113
طول: 92
عرض: 48

شماره تماس:
09154444590


قیمت: 4,450,000 تومان


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

آینه و کنسول دو درب پایه خراطی از ترکیب چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.اسکلت اصلی و پایه های آینه و کنسول دو درب پایه خراطی از چوب راش ساخته شده است.چوب راش در برابر عوامل خارجی از مقاومت بالایی برخوردار است.

آینه و کنسول دو درب پایه خراطی از روکش کاوازینکو ایتالیایی ساخته شده است.روکش کاوازینکو از کیفیت و شفافیت بسیار بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و ملامینه برخوردار است.

روکش آکاژو مات می باشد و شباهت هایی با روکش کاوازینکو دارد.یکی از راه های تمایز این دو روکش شفاف و با کیفیت تر بودن روکش کاوازینکو است.

آینه و کنسول دو درب پایه خراطی در رنگ های سفید، قهوه ای و معرق ساخته شده است.در نمونه معرق آینه و کنسول دو درب پایه خراطی روکش معرق آینه و کنسول دو درب پایه خراطی ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

بر روی بدنه آینه و کنسول دو درب پایه خراطی سه میلیمتر رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و باعث نگهداری از سطوح و شفافیت بیشتر آینه و کنسول دو درب پایه خراطی می شود.

آینه و کنسول دو درب پایه خراطی دارای ست میز ال سی دی ناودانی نیز می باشد.انواع روکش های چوب که در ساخت آینه و کنسول دو درب پایه خراطی استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.روکش گردو یکی از این روکش ها می باشد که مایل به قهوه ای سوخته می باشد و رگه های موجود در آن باعث جلوه به خصوص آن شده است.

در صورتی که بر روی سطوح آینه و کنسول دو درب پایه خراطی لکه ایجاد شد،کافیست چند دقیقه صبر کنید تا لکه بخاز شود و کاملا از بین برود.همچنین در صورتی که لکه ماندگار بود می توانید از طریق روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط