بارگیری...

آینه و کنسول سه درب تمام خمره

بازدید : 9944

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور

ارتفاع:172
طول: 92
عرض: 50

شماره تلفن:
09154444590


قیمت: 12,000,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

آینه و کنسول سه درب تمام خمره در رنگ های سفید، قهوه ای و معرق طراحی شده است.در نمونه معرق آینه و کنسول سه درب تمام خمره ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.آینه و کنسول سه درب تمام خمره به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با تلفیق نجاری حرفه ای کیفیت آینه کنسول بیشتر می شود.

در ساخت آینه و کنسول سه درب تمام خمره از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به جزئیات هر کدام اشاره شده است.

بر روی بدنه آینه و کنسول سه درب تمام خمره حدود 3 میلیمتر رنگ پولیشی ضد خش قرار گرفته است.ضد خش بودن رنگ پولیشی باعث نگهداری از سطوح و شفافیت آینه و کنسول سه درب تمام خمره شده است.انواع آینه و کنسول سه درب تمام خمره را در مقاله آینه کنسول معرق می توانید مشاهده کنید.

همچنین آینه و کنسول سه درب تمام خمره در سایز دو درب نیز طراحی شده است.آینه و کنسول سه درب تمام خمره دارای ست میز تلویزیون می باشد.انواع روکش های چوب که می توان در ساخت آینه و کنسول سه درب تمام خمره استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات مطالعه کنید.یکی از روکش های پر کاربرد در واقع روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو می باشد و جلوه به خصوصی به آینه و کنسول سه درب تمام خمره می دهد.

در نمونه معرق آینه و کنسول سه درب تمام خمره روکش کاوازینکو ایتالیایی به کار رفته است.روکش کاوازینکو از کیفیت و شفافیت بالاتری نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.در صورت ایجاد لکه بر روی آینه و کنسول سه درب تمام خمره می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط