بارگیری...

آینه و کنسول سه درب ناودانی کشودار

بازدید : 8642

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور
با بهترین کیفیت (شرکتی)

ارتفاع: 155
طول: 93
عرض: 48


قیمت: 14,200,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

آینه و کنسول سه درب ناودانی معرق می باشد که روکش معرق آن به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و مونتاژ دست می باشد.آینه و کنسول سه درب ناودانی در رنگ های سفید صدفی، سفید کرم خش و روکش قهوه ای طراحی شده است.

در ساخت آینه و کنسول سه درب ناودانی کشودار از چوب روس و راش می توان استفاده کرد.هر کدام از چوب های روس و راش دارای ویژگی هایی هستند که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح هر کدام پرداخته شده است.

انواع روکش های چوب که می توان در ساخت آینه و کنسول سه درب ناودانی کشودار استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات مطالعه کنید.یکی از این روکش ها در واقع روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو می باشد و دارای رگه های طبیعی می باشد و جلوه به خصوصی به آینه و کنسول سه درب ناودانی کشودار می دهد.

در ساخت آینه و کنسول سه درب ناودانی همچنین از روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی به دلیل شفافیت و کیفیت بالایی که دارد باعث کیفیت بالای آینه و کنسول سه درب ناودانی شده است.آینه و کنسول سه درب ناودانی کشودار به روش سیلر، کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که سبب کیفیت و جلوه بالای آینه کنسول معرق می شود.

همچنین روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و... از کیفیت و شفافیت بالایی برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشد.آینه و کنسول سه درب ناودانی کشودار دارای ست میز تلویزیون معرق، جاکفشی معرق و ویترین می باشد.

بر روی بدنه آینه و کنسول سه درب ناودانی رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و علاوه بر نگهداری از سطوح سبب شفافیت آینه و کنسول سه درب ناودانی نیز می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی آینه و کنسول سه درب ناودانی کشودار می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.همچنین برای مشاهده انواع آینه و کنسول سه درب ناودانی کشودار می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مشاهده کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط