بارگیری...

آینه و کنسول سه درب ناودانی کشودار

بازدید : 2697

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ارتفاع: 155
طول: 93
عرض: 48
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 5,000,000 تومان


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

آینه و کنسول سه درب ناودانی معرق می باشد که روکش معرق آن به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و مونتاژ دست می باشد.آینه و کنسول سه درب ناودانی در رنگ های سفید صدفی، سفید کرم خش و روکش قهوه ای طراحی شده است.

آینه و کنسول سه درب ناودانی از ترکیب چوب های ام دی اف و چوب راش ساخته شده است.کلاف های آینه و کنسول سه درب ناودانی شامل اسکلت اصلی و پایه ها از جنس چوب راش می باشد.

ام دی اف و چوب راش به کار رفته در آینه و کنسول سه درب ناودانی از مقاومت بالایی در برابر حشرات چوب خوار برخوردار می باشند.انواع روکش های چوب که می توان در ساخت آینه و کنسول سه درب ناودانی کشودار استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات مطالعه کنید.

در ساخت آینه و کنسول سه درب ناودانی همچنین از روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی به دلیل شفافیت و کیفیت بالایی که دارد باعث کیفیت بالای آینه و کنسول سه درب ناودانی شده است.

همچنین روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و... از کیفیت و شفافیت بالایی برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشد.

بر روی بدنه آینه و کنسول سه درب ناودانی رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و علاوه بر نگهداری از سطوح سبب شفافیت آینه و کنسول سه درب ناودانی نیز می شود.

در صورت ایجاد لکه بر روی آینه و کنسول سه درب ناودانی کشودار می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط