بارگیری...

آینه و کنسول نقاشی

بازدید : 10291

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ارتفاع:92
طول:155
عمق:50
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 6,240,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

آینه و کنسول نقاشی از چوب های راش و ام دی اف ساخته شده است. اسکلت اصلی و پایه های آینه و کنسول نقاشی از چوب راش ساخته شده است.چوب راش در برابر عوامل خارجی مانند حشرات چوب خوار و قارچ ها بسیار مقاوم می باشد و طول عمر آینه و کنسول نقاشی را بالا می برد.

از روکش ام دی اف برای ساخت قسمت های کشو آینه و کنسول نقاشی استفاده می شود. در ساخت آینه و کنسول نقاشی از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی ها و تفاوت های هر کدام را بدانید.

رنگ به کار رفته در آینه و کنسول نقاشی از نوع رنگ پولیشی می باشد که نقش نگهداری و شفافیت سطح را برعهده دارد.از جمله ویژگی های رنگ پولیشی ضدخش بودن این رنگ می باشد.انواع روکش های چوب در ساخت آینه و کنسول نقاشی استفاده می شود.یکی از آن ها روکش گردو می باشد که حالت طبیعی خود را حفظ کرده است و دارای رگه های طبیعی چوب می باشد و زیبایی آینه و کنسول نقاشی را دوچندان می کند.

آینه و کنسول نقاشی در نمونه های روکشی قهوه ای، طلایی و معرق طراحی شده است.در نمونه معرق آینه و کنسول نقاشی ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.همچنین در نمونه معرق آینه و کنسول نقاشی از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است که نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.

در صورتی که بر روی سطوح آینه و کنسول نقاشی لکه افتاد، کافیست چند دقیقه صبر کنید تا لکه ایجاد شده بخار شود و کاملا محو گردد.در صورت پاک نشدن لکه می توانید از روش های تمیز کردن لکه های چوب استفاده کنید.مرحله آخر در ساخت آینه و کنسول نقاشی رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که جلوه به خصوصی به آینه کنسول می دهد.

برای مشاهده انواع آینه کنسول معرق می توانید به قسمت مقالات مراجعه کنید.همچنین برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

آینه کنسول معرق/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط