بارگیری...

آینه و کنسول چهار درب

بازدید : 10511

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور
ارتفاع:180
طول:90
عرض:45در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

آینه و کنسول چهار درب در دو مدل جناقی و معرق ساخته شده است. در نمونه معرق آینه و کنسول چهار درب ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس توسط دست مونتاژ می شود.آینه و کنسول چهار درب به روش سیلر، کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که سبب می شود کیفیت بالایی داشته باشد.

در ساخت آینه و کنسول چهار درب از چوب روس و راش می توان استفاده کرد و هر کدام از این چوب ها ویژگی های خاص خودشان را دارند.برای اطلاع از این ویژگی ها مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.
انواع روکش های چوب که می توان در ساخت آینه و کنسول چهار درب استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات مطالعه کنید.یکی از روکش های مورد استفاده در ساخت آینه و کنسول چهار درب روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو است و دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد.

بر روی بدنه آینه و کنسول چهار درب حدود 3 میلیمتر رنگ پولیشی ضدخش قرار گرفته است.رنگ پولیشی سبب کیفیت و شفافیت آینه و کنسول چهار درب و همچنین نگهداری از سطوح آن شده است.

در صورت ایجاد لکه بر روی آینه و کنسول چهار درب می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.برای مشاهده انواع آینه و کنسول چهار درب می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مشاهده کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط