بازدید : 8064

دسته بندی : کنسول

ارسال به سراسر کشور
ارتفاع:180
طول:90
عرض:45

شماره تماس:
09154444590آینه و کنسول چهار درب در دو مدل جناقی و معرق ساخته شده است. در نمونه معرق آینه و کنسول چهار درب ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس توسط دست مونتاژ می شود.آینه و کنسول چهار درب به روش سیلر، کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که سبب می شود کیفیت بالایی داشته باشد.

آینه و کنسول چهار درب از ترکیب چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش در برابر عوامل خارجی از مقاومت بالایی برخوردار هستند و باعث طول عمر بالا و کیفیت آینه و کنسول چهار درب شده است.اسکلت اصلی و پایه های آینه و کنسول چهار درباز چوب راش ساخته شده است.

در ساخت آینه و کنسول چهار درب از چوب روس و راش می توان استفاده کرد و هر کدام از این چوب ها ویژگی های خاص خودشان را دارند.برای اطلاع از این ویژگی ها مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.
انواع روکش های چوب که می توان در ساخت آینه و کنسول چهار درب استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات مطالعه کنید.یکی از روکش های مورد استفاده در ساخت آینه و کنسول چهار درب روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو است و دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد.

بر روی بدنه آینه و کنسول چهار درب حدود 3 میلیمتر رنگ پولیشی ضدخش قرار گرفته است.رنگ پولیشی سبب کیفیت و شفافیت آینه و کنسول چهار درب و همچنین نگهداری از سطوح آن شده است.

در صورت ایجاد لکه بر روی آینه و کنسول چهار درب می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.برای مشاهده انواع آینه و کنسول چهار درب می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مشاهده کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟www.seyediwood.ir

نخوه معرق کاری/www.aparat.com

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تفاوت چوب روس و راش/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط