بارگیری...

آینه کنسول برنز

بازدید : 11596

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور
شماره تماس:
09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت آینه کنسول برنز از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.همچنین بر روی بدنه آینه کنسول برنز رنگ پولیشی ضد خش قرار گرفته است.

رنگ پولیشی باعث نگهداری و شفافیت آینه کنسول برنز می شود و بدلیل ضدخش بودن از سطوح آینه کنسول برنز در برابر خط و خش محافظت می کند.در ساخت آینه کنسول برنز آخرین مرحله پس از نجاری، رنگ آمیزی می باشد که به روش سیلر،کیلر و پلی استر انجام می شود که باعث جلوه هر چه بیشتر آینه کنسول برنز شده است.

آینه کنسول برنز در نمونه های رنگ و روکش ساخته شده است.در نمونه ی روکش آینه کنسول برنز از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو  نسبت به روکش های ملچ ، آکاژو و ملامینه از کیفیت و شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوب که در ساخت آینه کنسول برنز می توان استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از روکش هایی که در ساخت آینه کنسول برنز استفاده می شود روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب می باشد و رنگ آن نسبت به سایر روکش ها قهوه ای سوخته می باشد.برای مشاهده انواع آینه کنسول معرق می توانید مقاله آن را مشاهده کنید.

در صورتی که بر روی سطوح آینه کنسول برنز لکه ایجاد شد کافیست که صبر کنید تا پس از چند دقیقه لکه بخار و شود و کاملا از بین برود.در صورت مقاومت لکه ایجاد شده می توانید از روش های تمیز کردن لکه های چوب برای از بین بردن آن ها استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام  دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط