بارگیری...

آینه کنسول تمام خمره

بازدید : 2244

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور

شماره تماس:
09154444590


قیمت: 17,000,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت قسمت های بیرونی آینه کنسول تمام خمره از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است که دارای کیفیت و شفافیت بالایی است و در مقایسه با روکش آکاژو و روکش ملچ که سایر تولیدی های آینه کنسول استفاده می کنند از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار می باشد.همچنین در پایان نجاری آینه کنسول تمام خمره به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با ادغام نجاری حرفه ای و رنگ آمیزی مدرن کیفیت و شفافیت دو چندان می شود.

آینه کنسول تمام خمره در مدل معرق و برنزخور نیز تولید می شود که در بخش آینه کنسول می توانید مشاهده کنید.در آینه کنسول تمام خمره معرق، ابتدا روکش معرق توسط دستگاه لیزر برش داده می شود و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود که سبب زیبایی و جلوه بیشتر آینه کنسول تمام خمره معرق می شود.

بر روی آینه کنسول تمام خمره رنگ پولیشی قرار می گیرد که سبب ضدخش شدن و همچنین کیفیت بالاتر آینه کنسول می شود.در صورتی که بر روی آینه کنسول تمام خمره لکه ای ایجاد شد به روش تمیز کردن لکه های چوب که در قسمت مقالات درج شده است به راحتی می توانید لکه را از بین ببرید.

آینه کنسول تمام خمره دارای ست میز تلویزیون، جاکفشی، ویترین می باشد که سبب می شود جلوه به خصوصی به دکوراسیون منزل شما دهد.همچنین می توانید انواع آینه کنسول معرق را در قسمت مقالات مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو ایتالیایی/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط