بارگیری...

آینه کنسول تمام خمره

بازدید : 1330

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور

شماره تماس:
09154444590


قیمت: 14,400,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   09154444590

اسکلت اصلی و پایه های آینه کنسول تمام خمره از چوب راش ساخته شده است که مقاومت بالایی در برابر ضربه،پوسیدگی،قارچ و حشرات چوب خوار دارد که سبب طول عمر بالای آینه کنسول تمام خمره می شود.همچنین در ساخت کشوهای آینه کنسول تمام خمره از ام دی اف درجه یک استفاده شده است که بر روی آن روکش چوب قرار گرفته است.روکش ام دی اف در قسمت هایی همچون کشو ها و بر روی درب آینه کنسول تمام خمره قرار گرفته است.

در ساخت قسمت های بیرونی آینه کنسول تمام خمره از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است که دارای کیفیت و شفافیت بالایی برخوردار است و در مقایسه با روکش آکاژو و روکش ملچ که همکاران استفاده می کنند از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار می باشد.همچنین در پایان نجاری آینه کنسول تمام خمره به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با ادغام نجاری حرفه ای و رنگ آمیزی مدرن کیفیت و شفافیت دو چندان می شود.

آینه کنسول تمام خمره در مدل معرق و برنزخور نیز تولید می شود که در بخش آینه کنسول می توانید مشاهده کنید.در آینه کنسول تمام خمره معرق، ابتدا روکش معرق توسط دستگاه لیزر برش داده می شود و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود که سبب زیبایی و جلوه بیشتر آینه کنسول تمام خمره معرق می شود.

بر روی آینه کنسول تمام خمره رنگ پولیشی قرار می گیرد که سبب ضدخش شدن و همچنین کیفیت بالاتر آینه کنسول می شود.در صورتی که بر روی آینه کنسول تمام خمره لکه ای ایجاد شد به روش تمیز کردن لکه های چوب که در قسمت مقالات درج شده است به راحتی می توانید لکه را از بین ببرید.

آینه کنسول تمام خمره دارای ست میز تلویزیون، جاکفشی، ویترین می باشد که سبب می شود جلوه به خصوصی به دکوراسیون منزل شما دهد.همچنین می توانید انواع آینه کنسول معرق را در قسمت مقالات مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو ایتالیایی/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

آینه کنسول معرق/www.seyediwood.ir

روکش ام دی اف/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط