بازدید : 13274

دسته بندی : جاکفشی

ارسال به سراسر کشور
ارتفاع:90
طول:76
عمق:33
شماره تماس:
09154444590جاکفشی روکشی نقاشی سایز کوچک همان جاکفشی روکش کاوازینکو می باشد که روی آن نقاشی با دست انجام شده است و یک کار متفاوت بین بقیه جاکفشی ها تولید و خلق شده است. روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

جاکفشی روکشی نقاشی در دو سایز 90 و 110 طراحی شده و از چوب راش و ام دی اف روکشی ساخته شده است. چوب راش باعث مقاومت جاکفشی روکشی نقاشی سایز کوچک در برابر عوامل خارجی می شود.همچنین در ساخت جاکفشی روکشی نقاشی سایز کوچک از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که برای اطلاع از ویژگی هر کدام می توانید مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

انواع روکش های چوبی را می توانید از قسمت مقالات سایت مطالعه بفرمایید.یکی از روکش هایی که در ساخت جاکفشی روکشی نقاشی سایز کوچک استفاده می شود روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو می باشد و رگه های طبیعی چوب در آن وجود دارد و باعث جلوه بیشتر جاکفشی شده است.

جاکفشی روکشی نقاشی سایز کوچک 12عدد کفش بزرگسال و جاکفشی نقاشی سایز بزرگ 20 عدد کفش بزرگسال ظرفیت دارد که بنا بر درخواست مشتری می توان یکی از طبقه های آن را متحرک کرد.جاکفشی روکشی نقاشی سایز کوچک قبل از مرحله نقاشی به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که سبب جلوه هر چه بیشتر جاکفشی می شود.

بر روی بدنه جاکفشی روکشی نقاشی سایز کوچک رنگ پولیشی نیز قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و باعث شفافیت و نگهداری جاکفشی روکشی نقاشی سایز کوچک می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی جاکفشی روکشی نقاشی سایز کوچک می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و آدرس ما را داشته باشید..

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

روکش ملچ/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

مشخصات فنی

جاکفشی روکشی نقاشی سایز کوچک

مشخصات جاکفشی

سایز 90-110
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو