بارگیری...

جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ

بازدید : 9925

دسته بندی : جاکفشی


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد
ارتفاع:110
طول:90
عمق:35
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 2,840,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.اسکلت اصلی و پایه ها از چوب راش ساخته شده است.چوب راش و ام دی اف در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم می باشند.چوب راش در برابر حشرات چوب خوار مقاوم بوده ولذا طول عمر بالایی دارد.  ام دی اف نیز در برابر رطوبت و پوسیدگی و خوردگی توسط موریانه نیز مقاوم است.

در ساخت جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ می توان چوب راش و روس را استفاده کرد.می توانید با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش از ویژگی ها و تفاوت های چوب های روس و راش مطلع شوید.همچنین جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ از 5 طبقه تشکیل شده است و 20 عدد کفش بزرگسال ظرفیت دارد.بنابر درخواست مشتری می توان طبقه های آن را متحرک ساخت

انواع روکش های چوب در ساخت جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ استفاده می شود.یکی از این روکش ها روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب می باشد و جلوه به خصوصی به جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ داده است.

در ساخت جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی یکی از به روز ترین روکش های دنیا می باشد. روکش کاوازینکو نسبت به روکش ملچ و آکاژو بسیار با کیفیت می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و همچنین از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

روکش معرق جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس توسط دست مونتاژ می شود.بر روی بدنه جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ رنگ پولیشی قرار گرفته است.از آن جایی که رنگ پولیشی ضد خش می باشد باعث نگهداری و شفافیت جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ می شود.

جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ دارای ست میز تلویزیون، ویترین و آینه کنسول می باشد.در صورت ایجاد لکه بر روی جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

در آخرین مرحله ساخت جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود.ادغام رنگ آمیزی و نجاری حرفه ای سبب جلوه هر چه بیشتر جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ می شود.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات جاکفشی

سایز 110
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو