بارگیری...

جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ

بازدید : 9323

دسته بندی : جاکفشی


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد
ارتفاع:110
طول:90
عمق:35
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 2,370,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.اسکلت اصلی و پایه ها از چوب راش ساخته شده است.چوب راش و ام دی اف در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم می باشند.چوب راش در برابر حشرات چوب خوار مقاوم بوده ولذا طول عمر بالایی دارد.  ام دی اف نیز در برابر رطوبت و پوسیدگی و خوردگی توسط موریانه نیز مقاوم است.

در ساخت جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ می توان چوب راش و روس را استفاده کرد.می توانید با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش از ویژگی ها و تفاوت های چوب های روس و راش مطلع شوید.همچنین جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ از 5 طبقه تشکیل شده است و 20 عدد کفش بزرگسال ظرفیت دارد.بنابر درخواست مشتری می توان طبقه های آن را متحرک ساخت

انواع روکش های چوب در ساخت جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ استفاده می شود.یکی از این روکش ها روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب می باشد و جلوه به خصوصی به جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ داده است.

در ساخت جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی یکی از به روز ترین روکش های دنیا می باشد. روکش کاوازینکو نسبت به روکش ملچ و آکاژو بسیار با کیفیت می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و همچنین از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

.

روکش معرق جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس توسط دست مونتاژ می شود.بر روی بدنه جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ رنگ پولیشی قرار گرفته است.از آن جایی که رنگ پولیشی ضد خش می باشد باعث نگهداری و شفافیت جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ می شود.

جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ دارای ست میز تلویزیون، ویترین و آینه کنسول می باشد.در صورت ایجاد لکه بر روی جاکفشی و آینه بیضی سایز بزرگ می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات جاکفشی

سایز 110
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو