بازدید : 12587

دسته بندی : جاکفشی

ارسال به سراسر کشور
جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک
ارتفاع: 90
طول: 73
عمق: 33
شماره تماس:
09154444590جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک از روکش کاوازینکو  ساخته شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش ملچ و روکش آکاژو از کیفیت و شفافیت بسیار بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوبی در ساخت سازه های چوبی استفاده می شود که می توانید در قسمت مقالات سایت ویژگی های هر کدام را مطالعه بفرمایید.یکی از روکش های چوب که در ساخت جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک استفاده می شود روکش گردو می باشد.روکش گردو دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد که زیبایی جاکفشی را دوچندان کرده است.

جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد. کلاف های اصلی شامل پایه ها و اسکلت اصلی از جنس چوب راش می باشد.ام دی اف نسبت به نئوپان از مقاومت و شکل پذیری بالاتری برخوردار است.

از روکش ام دی اف برای ساخت قسمت هایی از جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک همچون کشو ها استفاده می شود.در ساخت جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک از چوب های روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام ار بدانید.

جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک 12 عدد کفش بزرگسال ظرفیت دارد و بنابر درخواست مشتری می توان طبقه آخر آن را متحرک ساخت.آخرین مرحله ساخت جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که در کنار نجاری جلوه زیبایی به جاکفشی معرق می دهد.

در ساخت جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک روکش معرق استفاده شده است.روکش معرق ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.همین امر کیفیت بالایی به جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک بخشیده است.

همچنین بر روی بدنه جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد و نقش نگهداری از سطوح و همچنین شفافیت آن را بر عهده دارد.در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات فنی

جاکفشی و آینه بیضی سایز کوچک

مشخصات جاکفشی

سایز 90
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو