بارگیری...

جلو مبلی چهار تیکه

بازدید : 11926

دسته بندی : میز عسلی


ارسال به سراسر کشور
ابعاد صفحه بزرگ:
ارتفاع:60
طول:70
عرض:45
شماره تماس:
09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   09154444590

میز جلو مبلی چهارتیکه از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.ستون های اصلی میز جلو مبلی چهارتیکه از چوب راش ساخته شده است و با توجه به مقاومت بالای چوب راش و ام دی اف در برابر حشرات و قارچ های چوب طول عمر میز جلو مبلی چهارتیکه را افزایش می دهد.در ساخت جلو مبلی چهار تیکه می توان از چوب روس و راش استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.

میز جلو مبلی چهارتیکه طلایی دارای چهار عدد میز مجزا می باشد که به صورت کشویی درون یکدیگر قرار می گیرد و فضای کمتری درگیر می کند. همچنین میز جلو مبلی چهار تیکه دارای کشو می باشد و با توجه به سبکی آن به راحتی قابل جا به جایی می باشد.

جلو مبلی چهار تیکه در رنگ های صدفی، قهوه ای و روکشی ساخته شده است.در نمونه روکشی جلو مبلی چهار تیکه از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده می شود.روکش کاوازینکو از کیفیت و شفافیت بالایی نسبتب ه روکش های ملچ و آکاژو برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوب را می توان در ساخت جلو مبلی چهار تیکه استفاده کرد.یکی از روکش های پرکاربرد و پرتقاضا روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد و جلوه به خصوصی به جلو مبلی چهار تیکه می دهد.

روی سطح میز جلو مبلی چهار تیکه رنگ پولیشی قرار گرفته است که علاوه بر نقش نگهداری از سطوح باعث شفافیت بیشتر میز جلو مبلی چهار تیکه می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی جلو مبلی چهار تیکه می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن های ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/Www.seyediwood.ir

مشخصات میز عسلی

سایز 60-70-45
رنگ طلایی و سفید صدفی و معرق کاری
جنس روکش روکشی
تعداد 4 عدد