بازدید : 12136

دسته بندی : میز عسلی

ارسال به سراسر کشور
ابعاد:
ارتفاع: 60
طول: 71
عرض: 50
شماره تماس:
09154444590جلو مبلی چهارتیکه طلایی از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش مقاومت بالایی در برابر حشرات و قارچ ها دارد و باعث مقاومت میز جلو مبلی چهارتیکه طلایی شده است.کلاف های میز جلو مبلی چهارتیکه طلایی که شاما اسکلت اصلی و پایه ها می باشد از جنس چوب راش می باشد.

ام دی اف بدلیل اینکه فاصله مواد تشکیل دهنده آن بسیار کم می باشد از مقاومت و شکل پذیری بیشتری نسبت به نئوپان برخوردار است.همه ی این اوامر باعث شده تا مقاومت و کیفیت میز جلو مبلی چهارتیکه طلایی بیشتر شود.در ساخت جلو مبلی چهار تیکه طلایی از چوب روس و راش می توان استفاده کرد و با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش ویژگی هر کدام را متوجه می شوید.

در ساخت جلو مبلی چهار تیکه طلایی رنگ پولیشی استفاده شده است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد و باعث نگهداری و شفافیت جلو مبلی چهار تیکه طلایی می شود.

جلو مبلی چهارتیکه طلایی کشودار می باشد که دارای چهار عدد میز مجزا است و دارای رنگ های طلایی و سفید صدفی و معرق کاری می باشد.

در نمونه معرق جلو مبلی چهار تیکه طلایی ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.همچنین از روکش کاوازینکو ایتالیایی ساخته شده است که روکش کاوازینکو دارای کیفیت و شفافیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

در صورت ایجاد لکه بر روی جلو مبلی چهار تیکه طلایی می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.همچنین انواع روکش های چوبی را می توانید در صفحه مقالات مطالعه بفرمایید.یکی از آن ها روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است و جلوه زیبایی به جلو مبلی چهار تیکه طلایی می دهد.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

مشخصات فنی

جلو مبلی چهار تیکه طلایی

مشخصات میز عسلی

سایز 60*71*50
رنگ سفید طلایی کرم خش معرق
جنس روکش روکش کاوازینکو-معرق
تعداد 4 عدد