بارگیری...

جلو مبلی چهار تیکه طلایی

بازدید : 14780

دسته بندی : میز عسلی


ارسال به سراسر کشور

ابعاد:
ارتفاع: 60
طول: 71
عرض: 50در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در نمونه معرق جلو مبلی چهار تیکه طلایی ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.همچنین از روکش کاوازینکو ایتالیایی ساخته شده است که روکش کاوازینکو دارای کیفیت و شفافیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

در ساخت جلو مبلی چهار تیکه طلایی از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که هر کدام از آن ها در برابر حشرات چوب خوار و قارچ های چوب مقاوم می باشند. با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش ویژگی هر کدام از چوب های راش و روس را متوجه می شوید.

در ساخت جلو مبلی چهار تیکه طلایی رنگ پولیشی استفاده شده است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد و باعث نگهداری و شفافیت جلو مبلی چهار تیکه طلایی می شود. جلو مبلی چهارتیکه طلایی کشودار می باشد که دارای چهار عدد میز مجزا است و دارای رنگ های طلایی و سفید صدفی و معرق کاری می باشد.

در صورت ایجاد لکه بر روی جلو مبلی چهار تیکه طلایی می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.همچنین انواع روکش های چوبی را می توانید در صفحه مقالات مطالعه بفرمایید.یکی از آن ها روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است و جلوه زیبایی به جلو مبلی چهار تیکه طلایی می دهد.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

مشخصات میز عسلی

سایز 60*71*50
رنگ سفید طلایی کرم خش معرق
جنس روکش روکش کاوازینکو-معرق
تعداد 4 عدد