بارگیری...

مبل راحتی

بازدید : 10566

دسته بندی : مبلمان


مبل راحتی
ارسال به سراسر کشور
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 17,000,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

پایه های مبل راحتی تمام چوب راش می باشد. چوب راش دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر حشرات چوب خوار و قارچ ها دارد که باعث کیفیت و مقاومت هر چه بیشتر مبل راحتی شده است.در ساخت مبل راحتی از چوب های روس و راش می توان استفاده کرد.با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش از ویژگی های هر کدام مطلع شوید.

مبل راحتی هفت نفره می باشد و از مبل های سه نفره، دو نفره و یک نفره تشکیل شده است.زیر کار مبل راحتی از چوب روس استفاده شده است که مقاومت بسیار بالا دارد.

در ساخت مبل نیروانا از فوم سرد 30 کیلویی استفاده شده است.این نوع فوم از کیفیت بالایی برخوردار است و در برابر گود شدن و ... از مقاومت بالایی برخوردار است.

بر روی قسمت های چوبی مبل راحتی می توان از انواع روکش های چوب استفاده کرد. روکش گردو یکی از روکش هایی می باشد که می توان استفاده کرد.روکش گردو لایه نازکی از چوب گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب است و جلوه به خصوصی به مبل راحتی می دهد.همچنین قسمت های چوبی مبل راحتی به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شوند که جلوه به خصوصی دارد.

جنس پارچه استفاده شده در مبل راحتی از نوع ملیتا دو لایه می باشد که قابل شست و شو می باشد.همچنین پارچه ملیتا در 12 رنگ طراحی شده است.همچنین به درخواست مشتری امکان تغییر رنگ و جنس پارچه می باشد.

در صورتی که بر روی مبل راحتی لکه ایجاد شد شما می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب و همچنین پارچه آن ها را از بین ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

روکش گردو/www.seyediwood.ir

تفاوت چوب روس و راش/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir