بارگیری...

مبل شیک و خاص لندی

بازدید : 1952

کد محصول : 14015

دسته بندی : مبلمان


مبل شیک و خاص لندی
ارسال به سراسر کشور

با توجه به نوسانات قیمت ، جهت استعلام با شماره زیر تماس بگیرید :
09154444590
امکان ارسال فیلم و عکس از روند تولید سفارش شما فراهم است .
با 3 سال کارت گارانتی شرکتی و 5 سال خدمات پس از فروش

این مبل در حالت استاندارد هشت نفره (3+3+1+1) میباشد.


قیمت: 41,000,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت مبل شیک و خاص لندی از متریال درجه یک استفاده شده است. پایه های مبل راحتی لندی از چوب راش ساخته شده است که مقاومت بسیار بالایی در برابر حشرات و قارچ چوب دارد. همچنین کلاف مبل لندی از چوب روس نراد ساخته شده است.

مبل شیک و خاص لندی در تعداد هشت نفره (3+3+1+1)  طراحی شده است که با توجه به تعداد مورد نیاز شما قابل تغییر است .زیر کف مبل راحتی لندی برای دوام بیشتر کف نشیمن مبل، از نوار کشی های ویژه استفاده شده است.

همچنین برای کف این مبل از  اسفنج 30 و 35 کیلویی ویژه ( یورولوکس ) استفاده شده است.اسفنج یورولوکس از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و در برابر گود شدن و فرورفتگی و غیره از مقاومت بالایی برخوردار است.

مبل شیک و خاص لندی شیک و خاص مکانیزم دار می باشد، به راحتی میتوان مبل را به حالت تخت خواب تغییر داد و این یکی از آپشن های خاص مبل راحتی لندی است که از دو طرف دسته ها و پشت حالت ریلی دارد و می توان آن را با باز کردن مکانیزم ها به تخت خواب تبدیل کرد .

پارچه استفاده شده در مبل راحتی سیدی از بهترین و با کیفیت ترین پارچه های موجود در بازار در جنس های ترک ، چینی و ایرانی می باشد و دارای رنگ بندی های شیک و زیبایی است.

بر روی قسمت های چوبی این مبل می توان از انواع روکش های چوب استفاده کرد. روکش گردو یکی از روکش هایی می باشد که می توان استفاده کرد.همچنین قسمت های چوبی مبل لندی به روش پوست پلیش و پلی استری رنگ آمیزی می شوند که جلوه خاصی به مبل شما می دهد .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش گردو/www.seyediwood.ir

تفاوت چوب روس و راش/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir