بارگیری...

مبل شیک و مینیمال میلان

بازدید : 1340

کد محصول : 14019

دسته بندی : مبلمان


مبل شیک و مینیمال میلان
ارسال به سراسر کشور


امکان ارسال فیلم و عکس از روند تولید سفارش شما فراهم است .
با 3 سال کارت گارانتی شرکتی و 5 سال خدمات پس از فروش

این مبل در حالت استاندارد هشت نفره (3+3+1+1) میب اشد.
پایه ها چوب راش و کلاف کار چوب روس نراد میباشد .


قیمت: 40,000,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

مبل شیک و مینیمال میلان از پایه های چوبی از جنس چوب راش ساخته شده است که در برابر حشرات چوب خوار و قارچ چوب بسیار مقاوم است.همچنین طراحی کاناپه های مبل مینیمال به گونه ای است که در یک مبل بصورت ساده و دیگری چستر می باشد.

مدل چستر یا ساده بودن کاناپه های مبل راحتی مینیمال به انتخاب مشتری قابل تغییر است. کاناپه های مبل شیک و مینیمال میلان را می توانید بصورت مکانیزم دار یا تخت شو نیز سفارش دهید.

طراحی مبل شیک و مینیمال میلان در تعداد هشت نفره می باشد که با توجه به تعداد مورد نیاز شما قابل تغییر است.زیر کف مبل راحتی مینیمال میلان برای دوام بیشتر کف نشیمن مبل از نوار کشی های ویژه استفاده شده است و برای کف این مبل از  اسفنج 30 و 35 کیلویی ویژه ( یورولوکس ) که در برابر قوس و فرورفتگی مقاومت بالایی دارد، استفاده شده است.

بر روی قسمت های چوبی این مبل می توان از انواع روکش های چوب استفاده کرد. روکش گردو یکی از روکش هایی می باشد که در ساخت مبل راحتی مینیمال کاربرد دارد.همچنین قسمت های چوبی مبل میلان به روش پوست پلیش و پلی استری رنگ آمیزی می شوند که جلوه خاصی به مبل شما می دهد .

پارچه استفاده شده در مبلمان تولیدی صنایع چوب سیدی از بهترین و با کیفیت ترین پارچه های موجود در بازار از جنس ترک ، چینی و ایرانی می باشد و دارای رنگ بندی های شیک و زیبایی است.علاوه بر این شما می توانید متناسب با رنگ بندی محیط خانه یا کار ، رنگ و جنس پارچه مبلمان را انتخاب نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش گردو/www.seyediwood.ir

تفاوت چوب روس و راش/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir