بازدید : 9939


قیمت: 17,100,000 تومان

دسته بندی : مبلمان

ارسال به سراسر کشور

تعداد: 7 نفر

شماره تماس:
09154444590پایه های مبل نیروانا تمام چوب راش می باشد. چوب راش دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر حشرات چوب خوار و قارچ ها دارد که باعث کیفیت و مقاومت هر چه بیشتر مبل نیروانا شده است.در ساخت مبل نیروانا می توان از چوب روس و راش استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به آن اشاره شده است، اما چوب راش مقاومت بیشتری دارد.

مبل نیزوانا هفت نفره می باشد و از مبل های سه نفره، دو نفره و یک نفره تشکیل شده است.زیر کار مبل نیروانا از چوب روس استفاده شده است که مقاومت بسیار بالا دارد.در ساخت مبل نیروانا از فوم سرد 30 کیلویی استفاده شده است.این نوع فوم از کیفیت بالایی برخوردار است و در برابر گود شدن و ... از مقاومت بالایی برخوردار است.

جنس پارچه استفاده شده در مبل نیروانا از نوع ملیتا دو لایه می باشد که قابل شست و شو می باشد.همچنین پارچه ملیتا در 12 رنگ طراحی شده است.پایه های مبل نیروانا به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که علاوه بر مقاومت بالای پایه های مبل نیروانا کیفیت آن نیز دو چندان می شود.

در صورت ایجاد لکه بر روی مبل نیروانا می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن چوب آن ها را از بین ببرید.همچنین در ساخت قسمت های چوبی مبل نیروانا از انواع روکش های چوب استفاده می شود که یکی از آن ها می تواند روکش گردو باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

روکش گردو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تفاوت چوب روس و راش/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir