میزتلفن

بازدید : 19073   |      


دسته بندی : میز تلفن

ارسال به سراسر کشور
میز تلفن
ابعاد
ارتفاع:72
طول: 43
عرض: 30
شماره تماس:
09154444590


میز تلفن از ترکیب چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.اسکلت اصلی و پایه های میزتلفن از چوب راش ساخته شده است.چوب راش در برابر عوامل خارجی همچون حشرات چوب خوار و قارچ ها مقاومت بالایی دارد.

روکش ام دی اف در ساخت قسمت هایی از میزتلفن مانند کشو ها استفاده می شود. در ساخت میزتلفن از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی های هر کدام را بدانید.

بر روی بدنه میزتلفن حدود 3 میلیمتر رنگ پولیشی که ضد خش می باشد قرار گرفته است.رنگ پولیشی باعث نگهداری و شفافیت سطوح میزتلفن می شود.در ساخت میزتلفن از روکش آکاژو استفاده شده است.روکش آکاژو مات می باشد و همچنین نسبت به روکش کاوازینکو از شفافیت مطلوبی برخوردار نیست.در صورت ایجاد لکه بر روی میزتلفن می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

انواع روکش های چوب در ساخت میزتلفن استفاده می شود که یکی از آن ها روکش گردو می باشد.روکش گردو لایه نازکی از چوب گردو است که دارای رگه های طبیعی چوب می باشد و زیبایی میزتلفن را دو چندان کرده است.میزتلفن به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود و جلوه زیبایی می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو ایتالیایی/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوبی/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

روکش ام دی اف/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط