بارگیری...

میز ال سی دی بغل خمره معرق 170

بازدید : 19823

دسته بندی : میز تلویزیون


ارسال به تمام نقاط کشور

طول: ۱۷۰
ارتفاع: ۵۶
عمق: ۴۶


قیمت: 10,200,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت میز ال سی دی بغل خمره معرق 170 از دو چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید با ویژگی ها و تفاوت های هر کدام آشنا شوید.

میز ال سی دی بغل خمره معرق ۱۷۰ ابتدا روکش معرق توسط دستگاه لیزر برش میخورد؛ سپس به وسیله دست مونتاژ می شود انواع میز تلویزیون از لحاظ جنس و روکش را می توانید در بخش مقاله سایت مطالعه بفرمایید.

انواع روکش های چوب که در ساخت میز ال سی دی بغل خمره معرق 170 می توانید استفاده کنید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از روکش هایی که در ساخت میز ال سی دی بغل خمره معرق 170 استفاده می شود روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب می باشد و جلوه به خصوصی به میز ال سی دی بغل خمره معرق 170 داده است.

میز ال سی دی بغل خمره معرق ۱۷۰ از روکش کاوازینکو ایتالیایی و روکش گردو نیز تشکیل شده است.روکش کاوازینکو شفافیت بالایی به میز ال سی دی بغل خمره معرق ۱۷۰ داده است. همچنین روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و مانند روکش کاوازینکو شفافیت ندارد.

بر روی بدنه میز ال سی دی بغل خمره معرق 170 رنگ پولیشی قرار گرفته است که علاوه بر ضدخش بودن و نگهداری از سطوح باعث شفافیت میز ال سی دی بغل خمره معرق 170 نیز شده است.میز ال سی دی بغل خمره معرق 170 در سایز های 150 و 190 نیز طراحی شده است.سایز 150 برای تلویزیون تا 50 اینچ مناسب می باشد.سایز 170 تا تلویزیون 60 اینچ مناسب می باشد و سایز 190 برای تلویزیون های بالای 60 اینچ مناسب می باشد.

بدلیل رنگ پولیشی به کار رفته در ساخت میز ال سی دی بغل خمره معرق 170اگر بر روی سطوح میز ال سی دی بغل خمره معرق 170 لکه ایجاد شد، بعد از چند دقیقه لکه بخار می شود.در صورت ماندگاری لکه می توانید از روش های تمیز کردن لکه های چوب استفاده کنید.همچنین میز تلویزیون معرق بغل خمره دارای ست آینه کنسول معرق نیز می باشد.

برای رنگ آمیزی میز ال سی دی بغل خمره معرق 170 از روش های سیلر، کیلر و پلی استر استفاده می شود که توسط کادر مجرب مدرن ترین روش ها اعمال می شود و رنگ آمیزی خوب در کنار نجاری سبب جلوه هر چه بیشتر میز ال سی دی بغل خمره معرق 170 شده است.

برای اطلاع از انواع میز تلویزیون های معرق که در صنایع چوب سیدی تولید می شود می توانید به مقاله میز تلویزیون معرق مراجعه کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز تلویزیون

سایز 170
رنگ معرق
جنس چوب چوب راش و ام دی اف

محصولات مرتبط