بارگیری...

میز ال سی دی بغل خمره معرق 19۰

بازدید : 4526

دسته بندی : میز تلویزیون


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

طول 190
ارتفاع ۵5
عرض ۴5

شماره تماس:
09154444590


قیمت: 3,660,000 تومان


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

میز ال سی دی بغل خمره معرق 19۰در ابعادی به طول 190 سانتی متر و عرض 43 سانتی متر و ارتفاع 57 سانتی متر طراحی شده است.در ساخت میز تلویزیون بغل خمره معرق  از چوب راش و ام دی اف استفاده شده است.اسکلت اصلی و پایه های میز ال سی دی بغل خمره معرق 19۰ از جنس چوب راش می باشد.

میز ال سی دی بغل خمره معرق 19۰از طراحی زیبایی برخوردار می باشد و جذابیت خاصی به تلویزیون و دکوراسیون منزل می دهد.همچنین از روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز در ساخت میز تلویزیون بغل خمره معرق استفاده شده است که کیفیت بالایی نسبت به روکش های ملچ،ملامینه و آکاژو دارد.روکش آکاژو مات است و از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشد.

رنگ به کار رفته در میز ال سی دی بغل خمره معرق 19۰رنگ پولیشی می باشد که یکی از خاصیت های رنگ پولیشی کیفیت بالای این رنگ و همچنین شفافیت فوق العاده این رنگ است. علاوه بر این رنگ پولیشی ضد خش می باشد که با طراحی متخصصان کارخانه چوب برادران سیدی این رنگ با رنگ های به خصوصی ترکیب شده و باعث کیفیت بالای این رنگ می شود.

میز تلویزیون سایز 150 سانتی متر برای تلویزیون تا 50 اینچ مناسب می باشد.همچنین میز تلویزیون 170 سانتی متر برای تلویزیون های 50 تا 60 اینچ مناسب می باشد و 190 سانتی متر نیز برای تلویزیون های بالای 60 اینچ مناسب می باشد.لازم به ذکر است اگر فضای پذیرایی شما بالای 70 متر است و تلویزیون 55 اینچ می باشد پیشنهاد ما برای شما میز ال سی دی 190 می باشد.

میز ال سی دی بغل خمره معرق 19۰ از روکش معرق ساخته شده است..روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سس به وسیله دست مونتاژ می شود.همین امر باعث جلوه به خصوص میز ال سی دی بغل خمره معرق 19۰ شده است.

برای مشاهده نحوه معرق کاری اینجا کلیک کنید.

شما می توانید از صفحه تماس با  ما شماره و آدرس ما را جهت سفارش محصول داشته باشید.

مطالب مرتبط:     

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

نحوه تولید معرق/www.aparat.com

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

مشخصات میز تلویزیون

سایز ۱۵۰_۱۷۰_190
رنگ سفید کرم خش _طلایی_قهوه ای- معرق
جنس چوب ترکیب چوب راش و ام دی اف

محصولات مرتبط