میز ال سی دی تمام خمره ای

بازدید : 20629   |      قیمت: 13,000,000 تومان

دسته بندی : میز تلویزیون

ارسال به سراسر کشور

ارتفاع:58
طول:170
عرض:45


انواع روکش های چوب در ساخت میز ال سی دی تمام خمره ای استفاده می شود که می توانید از طریق قسمت مقالات مطالعه بفرمایید.یکی از انواع روکش هایی که در ساخت میز ال سی دی تمام خمره ای استفاده می شود روکش گردو است که لایه نازکی از چوب گردو می باشد و دارای رگه های طبیعی چوب می باشد.

همچنین در ساخت میز ال سی دی تمام خمره ای از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید. چوب روس و راش در برابر حشرات چوب خوار و قارچ ها مقاومت بسیار بالایی دارند.

میز ال سی دی تمام خمره ای در ابعادی به طول 170 سانتی متر و ارتفاع 58 سانتی متر و عرض 45 سانتی متر طراحی شده است.میز ال سی دی تمام خمره ای نقاشی شده است که جلوه به خصوصی به منزل می دهد.میز ال سی دی تمام خمره ای به طول 170 سانتی متر برای تلویزیون تا 70 اینچ مناسب می باشد.انواع میز تلویزیون و همچنین انواع میز تلویزیون معرق را می توانید در قسمت مقالات مطالعه بفرمایید.

بر روی بدنه میز ال سی دی تمام خمره ای رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و باعث شفافیت و نگهداری از سطوح میز ال سی دی تمام خمره ای می شود.میز ال سی دی تمام خمره ای به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که جلوه بسیار زیبایی به میز تلویزیون می دهد.این روش رنگ آمیزی یک روش کاملا مدرن می باشد.

همچنین در ساخت میز ال سی دی تمام خمره ای از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی از کیفیت و شفافیت بسیار بالایی نسبت به روکش ملچ و آکاژو برخوردار می باشد و جلوه به خصوصی به منزل شما می بخشد.روکش آکاژو مات است و کیفیت مطلوبی ندارد.

میز ال سی دی تمام خمره ای در مدل های روکشی و معرق نیز طراحی شده است.در نمونه معرق آن ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.در صورت ایجاد لکه  بر روی میز ال سی دی تمام خمره ای می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir


مشخصات میز تلویزیون

سایز 170
رنگ طلایی-قهوه ای-نقاشی-کرم خش- معرق
جنس چوب ترکیب چوب راش و ام دی اف

محصولات مرتبط