بازدید : 18381


قیمت: 9,400,000 تومان

دسته بندی : میز تلویزیون

ارسال به سراسر کشور
ارتفاع:58
طول:170
عرض:45
شماره تماس:
09154444590در ساخت میز ال سی دی تمام خمره ای از چوب راش و ام دی اف استفاده شده است.چوب راش و ام دی اف دارای مقاومت بالا و قابلیت روکش شدن می باشد.کلاف های میز ال سی دی تمام خمره ای که شامل پایه ها و اسکلت اصلی میز ال سی دی تمام خمره ای می باشد از چوب راش ساخته شده است.چوب راش مقاومت بالایی به میز ال سی دی بغل خمره ای داده است.

ام دی اف نیز نسبت به نئوپان از مقاومت بالایی برخوردار است و باعث مقاومت هر چه بیشتر میز ال سی دی تمام خمره ای شده است.در ساخت میز ال سی دی تمام خمره ای از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.

انواع روکش های چوب را می توانید از طریق قسمت مقالات مطالعه بفرمایید.یکی از انواع روکش هایی که در ساخت میز ال سی دی تمام خمره ای استفاده می شود روکش گردو است که لایه نازکی از چوب گردو می باشد و دارای رگه های طبیعی چوب می باشد.

میز ال سی دی تمام خمره ای در ابعادی به طول 170 سانتی متر و ارتفاع 58 سانتی متر و عرض 45 سانتی متر طراحی شده است.میز ال سی دی تمام خمره ای نقاشی شده است که جلوه به خصوصی به منزل می دهد.میز ال سی دی تمام خمره ای به طول 170 سانتی متر برای تلویزیون تا 70 اینچ مناسب می باشد.انواع میز تلویزیون و همچنین انواع میز تلویزیون معرق را می توانید در قسمت مقالات مطالعه بفرمایید.

بر روی بدنه میز ال سی دی تمام خمره ای رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و باعث شفافیت و نگهداری از سطوح میز ال سی دی تمام خمره ای می شود.میز ال سی دی تمام خمره ای به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که جلوه بسیار زیبایی به میز تلویزیون می دهد.این روش رنگ آمیزی یک روش کاملا مدرن می باشد.

همچنین در ساخت میز ال سی دی تمام خمره ای از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی از کیفیت و شفافیت بسیار بالایی نسبت به روکش ملچ و آکاژو برخوردار می باشد و جلوه به خصوصی به منزل شما می بخشد.روکش آکاژو مات است و کیفیت مطلوبی ندارد.

میز ال سی دی تمام خمره ای در مدل های روکشی و معرق نیز طراحی شده است.در نمونه معرق آن ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.در صورت ایجاد لکه  بر روی میز ال سی دی تمام خمره ای می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات فنی

میز ال سی دی تمام خمره ای

مشخصات میز تلویزیون

سایز 170
رنگ طلایی-قهوه ای-نقاشی-کرم خش- معرق
جنس چوب ترکیب چوب راش و ام دی اف

محصولات مرتبط