بارگیری...

میز تلفن براق

بازدید : 14550

دسته بندی : میز تلفن


ارسال به سراسر کشور
ارتفاع:79
طول:47
عرض:38
شماره تماس:
09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

میز تلفن براق از ترکیب چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش در برابر عوامل خارجی مانند حشرات چوب خوار بسیار مقاوم می باشد و طول عمر میز تلفن براق را بیشتر می کند.

از روکش ام دی اف برای ساخت قسمت هایی از میز تلفن براق همچون کشو ها استفاده شده است. در ساخت میز تلفن براق از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید از ویؤگی های هر کدام مطلع شوید.

رنگ به کار رفته در میز تلفن براق از نوع رنگ پولیشی می باشد.رنگ پولیشی علاوه بر نگهداری و شفافیت سطوح، ضد خش نیز می باشد.مرحله آخر در ساخت میز تلفن براق رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که ادغام نجاری و رنگ آمیزی سبب جلوه هر چه بیشتر میز تلفن می شود.

میز تلفن براق از استحکام بسیار بالا و وزن سبک برخوردار است و به راحتی قابل جا به جایی است.همچنین در میز تلفن براق از یک کشو برای جا دادن اشیا استفاده شده است.همچنین میز تلفن براق در مدل معرق نیز طراحی شده است.در نمونه معرق میز تلفن براق ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

انواع روکش های چوب می تواین در ساخت میز تلفن براق استفاده کرد.روکش گردو یکی از روکش هایی است که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد و استفاده آن در ساخت میز تلفن براق جلوه به خصوصی به آن می دهد.

همچنین در نمونه معرق میز تلفن براق از روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات است که از درخت آکاژو گرفته می شود.

در صورت ایجاد لکه بر روی میز تلفن براق چند دقیقه زمان میبرد که بخار شود و کاملا محو گردد.در صورت پاک نشدن لکه می توانید از طریق روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

روکش ام دی اف/www.seyediwood.ir