بارگیری...

میز تلفن تک کشو معرق

بازدید : 5319

دسته بندی : میز تلفن


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ارتفاع: 97
طول: 45
عمق: 35
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 1,150,000 تومان


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

میز تلفن تک کشو معرق از روکش کاوازینکو ساخته شده است.روکش کاوازینکو از به روز ترین روکش های دنیا می باشد که از شفافیت بالایی برخوردار است و نسبت به روکش ملچ و آکاژو نیز از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.روکش آکاژو نسبت به کاوازینکو مات می باشد و ازدرخت آکاژو تولید می شود.

در ساخت میز تلفن تک کشو معرق از چوب راش و ام دی اف استفاده شده است.چوب راش از مقاومت بالایی برخوردار است.اسکلت اصلی و پایه های میز تلفن تک کشو معرق از چوب راش ساخته شده است.

روکش معرق به کار رفته در میز تلفن تک کشو معرق ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.روکش معرق جلوه به خصوصی به میز تلفن تک کشو معرق می دهد.

بر روی سطح میز تلفن تک کشو معرق از رنگ پولیشی استفاده شده است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد و باعث نگهداری و همچنین شفافیت میز تلفن تک کشو معرق می شود.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح میز تلفن تک کشو معرق کافیست چند دقیقه صبر کنید تا لکه بخار شود.در صورتی که لکه ماندگار بود می توانید از طریق روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

انواع روکش های چوب که در ساخت میز تلفن تک کشو معرق استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از روکش های که در ساخت میز تلفن تک کشو معرق استفاده می شود روکش گردو می باشد.روکش گردو دارای رگه های طبیعی چوب می باشد که حالت طبیعی میز تلفن تک کشو معرق را حفظ کرده و جلوه به خصوصی به آن بخشیده است.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir