بارگیری...

میز تلفن تک کشو معرق

بازدید : 16825

دسته بندی : میز تلفن


ارسال به سراسر کشور
ارتفاع: 97
طول: 45
عمق: 35
شماره تماس:
09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

میز تلفن تک کشو معرق از روکش کاوازینکو ساخته شده است.روکش کاوازینکو از به روز ترین روکش های دنیا می باشد که از شفافیت بالایی برخوردار است و نسبت به روکش ملچ و آکاژو نیز از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.روکش آکاژو نسبت به کاوازینکو مات می باشد و ازدرخت آکاژو تولید می شود.

در ساخت میز تلفن تک کشو معرق از چوب راش و ام دی اف استفاده شده است.چوب راش از مقاومت بالایی برخوردار است.اسکلت اصلی و پایه های میز تلفن تک کشو معرق از چوب راش ساخته شده است.

از روکش ام دی اف برای قسمت هایی از میز تلفن تک کشو معرق همچون کشو ها استفاده می شود. در ساخت میز تلفن تک کشو معرق می توان از چوب روس و راس استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.

روکش معرق به کار رفته در میز تلفن تک کشو معرق ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.روکش معرق جلوه به خصوصی به میز تلفن تک کشو معرق می دهد.

بر روی سطح میز تلفن تک کشو معرق از رنگ پولیشی استفاده شده است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد و باعث نگهداری و همچنین شفافیت میز تلفن تک کشو معرق می شود. آخرین مرحله در ساخت میز تلفن تک کشو معرق رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که با تلفیق نجاری و رنگ آمیزی جلوه میز تلفن تک کشو معرق دو چندان می شود.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح میز تلفن تک کشو معرق کافیست چند دقیقه صبر کنید تا لکه بخار شود.در صورتی که لکه ماندگار بود می توانید از طریق روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

انواع روکش های چوب که در ساخت میز تلفن تک کشو معرق استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از روکش های که در ساخت میز تلفن تک کشو معرق استفاده می شود روکش گردو می باشد.روکش گردو دارای رگه های طبیعی چوب می باشد که حالت طبیعی میز تلفن تک کشو معرق را حفظ کرده و جلوه به خصوصی به آن بخشیده است.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

روکش ام دی اف/www.seyediwood.ir