بارگیری...

میز تلفن جدید

بازدید : 14368

دسته بندی : میز تلفن


ارسال به سراسر کشور

شماره تماس:
09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

جنس میز تلفن جدید ترکیبی از چوب راش و ام دی اف تولید شده است. چوب راش به علت مقاومت در برابر حشرات چوب خوار مقاوم و دارای طول عمر زیادی می باشد.همچنین ام دی اف نیز در برابر رطوبت وپوسیدگی مقاوم است .

از روکش ام دی اف در ساخت میز تلفن جدید استفاده می شود و شامل قسمت هایی همچون صفحه بالایی میز تلفن می باشد. در ساخت میز تلفن جدید چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.

میز تلفن جدید از وزن مناسبی برخوردار بوده وجابجایی آسان وایستایی ثابت ومحکمی دارد . شما میتوانید از میز تلفن جدید به عنوان میز تلفن ، میز گلدان ، گرام و.... استفاده کنید.

 در ساخت میز تلفن جدید از روکش معرق استفاده شده است.روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.همچنین در ساخت میز تلفن جدید از رنگ پولیشی نیز استفاده شده است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و سبب نگهداری از سطوح و شفافیت میز تلفن جدید می شود.

در ساخت میز تلفن جدید انواع روکش های چوب استفاده می شود که یکی از آن ها روکش آکاژو و روکش گردو است.روکش آکاژو مات می باشد و از درخت آکاژو تهیه می شود.روکش گردو نیز دارای رگه های طبیعی چوب می باشد که جلوه به خصوصی به میز تلفن جدید داده است.

در صورت ایجاد لکه بر روی میز تلفن جدید می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.میز تلفن جدید به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود و با تلفیق آن با نجاری جلوه به خصوصی به میز تلفن معرق می دهد.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر آدرس و شماره تماس ما را از طریق صفحه  تماس با ما داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

روکش گردو/www.seyediwood.ir