بارگیری...

میز تلفن دو کشو

بازدید : 8185

دسته بندی : میز تلفن


ارسال به سراسر کشور
ارتفاع 80
طول 40
عرض 35

شماره تماس:
09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

میز تلفن دو کشو معرق می باشد.میز تلفن دو کشو معرق ابتدا روکش معرق آن توسط دستگاه لیزر برش می خورد سپس به وسیله دست رو کش معرق مونتاژ می شود.در ساخت میز تلفن دو کشو، میز تلفن به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که جلوه به خصوصی به میز تلفن می دهد.

میز تلفن دو کشو از جنس چوب راش و ام دی اف است که چوب راش و ام دی اف از مقاومت و شکل پذیری بالایی برخوردار است.اسکلت اصلی و پایه های میز تلفن دو کشو از جنس چوب راش می باشد.در ساخت میز تلفن دو کشو از چوب روس و راش و سایر چوب ها می توان استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به مقایسه این دو چوب پرداخته شده است.

میز تلفن دو کشو دارای استحکام بسیار بالایی می باشد و با توجه به وزن سبک آن می توان به راحتی آن را جابه جا کرد.از میز تلفن دو کشو می توان به عنوان میزد گرامافون و...استفاده کرد.انواع روکش های چوب که در ساخت میز تلفن دو کشو استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از پرکاربردترین روکش ها در واقع روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است.

روکش به کار رفته در ساخت میز تلفن دو کشو روکش کاوازینکو ایتالیایی می باشد.روکش کاوازینکو نسبت به سایر روکش ها مانند روکش آکاژو، ملچ و ملامینه از شفافیت و کیفیت بالایی برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و کیفیت مطلوبی ندارد.

بر روی بدنه میز تلفن دو کشو رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و باعث نگهداری و شفافیت سطوح میز تلفن دو کشو می شود.در صورتی که بر روی بدنه و سطوح میز تلفن دو کشو لکه افتاد می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده معرق کاری کلیک کنید.

شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir