بارگیری...

میز تلفن دو کشو گرد

بازدید : 10641

دسته بندی : میز تلفن


ارسال به سراسر کشور
میز تلفن دو کشو گرد

شماره تماس:
09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

میز تلفن دو کشو گرد از جنس چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش و ام دی اف بدلیل داشتن مقاومت بالا باعث استحکام هر چه بیشتر میز تلفن دو کشو گرد شده است.همچنین در ساخت میز تلفن دو کشو گرد از انواع چوب مانند چوب روس و راش نیز می توان استفاده کرد.چوب روس و راش هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به آن اشاره شده است.

میز تلفن دو کشو گرد دارای وزن سبک می باشد و به راحتی قابل جا به جایی می باشد.از میز تلفن دو کشو گرد می توان به عنوان میز گرام و ... نیز استفاده نمود.میز تلفن دو کشو گرد در نمونه معرق نیز تولید شده است.روکش معرق به کار رفته در میز تلفن دو کشو گرد ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

همچنین در نمونه معرق میز تلفن دو کشو گرد از روکش کاوا زینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و ملامینه از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوب که در ساخت میز تلفن دو کشو گرد استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از این روکش ها در واقع روکش گردو است که باعث زیبایی هر چه بیشتر میز تلفن دو کشو گرد می شود.همچنین در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح میز تلفن دو کشو گرد می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

مرحله آخر در تولید میز تلفن دو کشو گرد رنگ آمیزی می باشد. رنگ آمیز میز تلفن به روش سیلر،کیلر و پلی استر انجام می شود که سبب کیفیت هر چه بیشتر میز تلفن دو کشو گرد می شود و جلوه به خصوصی می گیرد.ادغام نجاری حرفه ای و رنگ آمیزی جلوه میز تلفن دو کشو گرد را دوچندان می کند.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir