بارگیری...

میز تلفن سه کشو

بازدید : 16844

دسته بندی : میز تلفن


ارسال به سراسر کشور
میز تلفن سه کشو
ارتفاع:79
طول:47
عرض:38
شماره تماس:
0914444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

میز تلفن سه کشو دارای 3 عدد کشو مجزا برای جا دادن اشیا می باشد.میز تلفن سه کشو از ترکیب چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.پایه های میز تلفن سه کشو از چوب راش ساخته شده است که مقاومت زیادی به آن بخشیده است.

از روکش ام دی اف برای ساخت قسمت هایی از میز تلفن سه کشو همچون کشو ها استفاده می شود. در ساخت میز تلفن سه کشو از دو چوب روس و راش می توان استفاده کرد.با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی ها و تفاوت های این دو چوب را بدانید.

میز تلفن سه کشو به عنوان میز گرامافون نیز می توان استفاده کرد.وزن سبک میز تلفن سه کشو باعث شده است که بتوان به راحتی آن را جا به جا کرد.روی بدنه میز تلفن سه کشو رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد که علاوه بر نگهداری از سطوح باعث شفافیت میز تلفن سه کشو می شود.میز تلفن سه کشو به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود.

میز تلفن سه کشو در نمونه معرق نیز طراحی شده است.روکش معرق به کار رفته در ساخت میز تلفن سه کشو ابتدا توسز دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.همچنین در نمونه معرق میز تلفن سه کشو از روکش آکاژو نیز استفاده شده است.

انواع روکش های چوب در ساخت میز تلفن سه کشو استفاده می شود.روکش گردو از جمله روکش هایی هست که در ساخت میز تلفن سه کشو قرار می گیرد و جلوه به خصوصی به میز تلفن می دهد.در صورتی که بر روی سطوح میز تلفن سه کشو لکه ایجاد شد می توانید از طریق روش های تمیز کردن لکه های چوب آن را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

ام دی اف/www.seyediweood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

روکش ام دی اف/www.seyediwood.ir