بارگیری...

میز تلفن سه کشو معرق

بازدید : 10498

دسته بندی : میز تلفن


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد
میز تلفن سه کشو معرق
ارتفاع: 80
طول 40
عرض 35
شماره تماس:
09154444590درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

میز تلفن سه کشو معرق دارای 3 کشو مجزا می باشد و از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم می باشد و سبب استحکام میز تلفن سه کشو معرق شده است.در ساخت میز تلفن سه کشو معرق از چوب روس و راش نیز می توان استفاده کرد که ویژگی های آن ها را در مقاله تفاوت چوب روس و راش آورده ایم.

روکش به کار رفته در ساخت میز تلفن سه کشو معرق، روکش معرق می باشد.روکش معرق ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.انواع روکش های چوب که در ساخت میز تلفن سه کشو معرق استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از پرکاربردترین روکش ها در واقع روکش گردو است که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد و جلوه زیبایی به میز تلفن سه کشو معرق می دهد.

در ساخت میز تلفن سه کشو معرق از رنگ پولیشی استفاده شده است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد و باعث شفافیت و استقامت سطوح میز تلفن سه کشو معرق می شود.

در ساخت میز تلفن سه کشو معرق از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو از کیفیت و شفافیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و ملامینه برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و کیفیت مطلوبی ندارد.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح میز تلفن سه کشو معرق می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید و به حالت اول برگردانید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir