بارگیری...

میز تلفن معرق

بازدید : 15892

دسته بندی : میز تلفن


ارسال به سراسر کشور


ارتفاع: 70
عرض: 44
طول: 44

شماره تماس:
09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

میز تلفن معرق ابتدا روکش معرق آن توسط دستگاه لیزر برش می خورد سپس روکش معرق به وسیله دست مونتاژ می شود. روکش معرق نسبت به نقاشی معرق از کیفیت و جلوه بالاتری برخوردار است.

در ساخت میز تلفن معرق از چوب های راش و ام دی اف استفاده شده است.چوب راش و ام دی اف بکار رفته در میز تلفن معرق از مقاومت بالایی برخوردار هستند و طول عمر بالایی به میز تلفن معرق می دهند.همچنین در ساخت میز تلفن معرق می توان از چوب روس و راش استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح ویژگی های این دو چوب پرداخته ایم.

اسکلت اصلی میز تلفن معرق و پایه های آن از جنس چوب راش می باشند.چوب راش در برابر حشرات چوب خوار و قارچ ها بسیار مقاوم می باشد.انواع روکش های چوب که در ساخت میز تلفن معرق استفاده می شود را می توانید از قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از ان ها روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد و زیبایی میز تلفن معرق را دو چندان می کند.

بر روی بدنه میز تلفن معرق رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد و باعث نگهداری و شفافیت میز تلفن معرق شده است.همچنین در تولید میز تلفن معرق از روکش آکاژو استفاده شده است.روکش آکاژو مات می باشد و جلوه به خصوصی به میز تلفن معرق می بخشد.

در صورت ایجاد لکه بر روی میز تلفن معرق می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.میز تلفن معرق به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که سبب می شود کیفیت داشته باشد.

شما می توانید نحوه معرق کاری میز تلفن معرق رادر آپارات مشاهده بفرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir