بارگیری...

میز تلفن کشودار معرق

بازدید : 15235

دسته بندی : میز تلفن


ارسال به سراسر کشور

ارتفاع 79
قطر 48

شماره تماس:
09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

میز تلفن کشودار معرق از جنس چوب راش وام دی اف  ساخته شده است . چوب راش در برابر عوامل خارجی وحشرات چوب خوار مقاوم بوده و بنابراین طول عمر بالایی دارد. ام دی اف به کار رفته در میز تلفن کشودار معرق از نوع مرغوب بوده و در برابر رطوبت و پوسیدگی مقاوم است . برای ساخت قسمت هایی از میز تلفن کشودار معرق مانند کشو از روکش ام دی اف استفاده شده است.

در ساخت میز تلفن کشودار معرق از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.میز تلفن کشودار معرق همان طور که در عکس پیداست دارای سه کشو جهت قرار دادن اشیا می باشد.روکش معرق روی میز ابتدا توسط دستگاه لیزر برش خورده وسپس با دست مونتاژ میشود.

در ساخت میز تلفن کشودار معرق رنگ پولیشی به کار رفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و باعث نگهداری و شفافیت سطوح میز تلفن کشودار معرق می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی میز تلفن کشودار معرق می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

انواع روکش های چوب در ساخت میز تلفن کشودار معرق استفاده می شود.یکی از روکش هایی که کاربرد زیادی دارد روکش گردو می باشد که بدلیل داشتن رگه های طبیعی چوب جلوه به خصوصی به میز تلفن کشودار معرق می دهد.در آخرین مرحله ساخت میز تلفن کشودار معرق رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که جلوه به خصوصی به میز تلفن معرق می دهد.

روکش به کار رفته در ساخت میز تلفن کشودار معرق روکش کاوازینکو ایتالیایی می باشد روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و ملامینه از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق صفحه تماس با ما آدرس  وشماره تلفن مارا داشته باشید

مطالب مرتبط:

چرا چوب استفاده کنیم؟(1)/www.seyediwood.ir

معرق/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

روکش ام دی اف/www.seyediwood.ir