بارگیری...

میز تلفن گرد

بازدید : 15117

دسته بندی : میز تلفن


ارسال به سراسر کشور
میز تلفن
ارتفاع: 79
قطر: 48
شماره تماس:
09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

میز تلفن گرد از چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.با توجه به اینکه در ساخت ام دی اف از ساقه غلات و کاغذ غیر قابل استفاده و خورده چوب های ریز همراه با چسب استفاده می شود استقامت بالاتری نسبت به نئوپان دارد و به راحتی می توان از روکش های تزئینی در ساخت آن استفاده کرد.کلاف های میز تلفن گرد که شامل پایه ها و اسکلت اصلی می باشد از چوب راش ساخته شده است.

چوب راش دارای بافتی است که در برابر حشرات چوب خوار و قارچ هایی که چوب را فرسوده می کنند مقاوم می باشد.لذا دارای طول عمر بالایی می باشد.از روکش ام دی اف برای ساخت قسمت هایی از میز تلفن گرد مانند کشو ها استفاده می شود. در ساخت میز تلفن گرد از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.

میز تلفن گرد استحکام بالایی دارد و همچنین دارای وزن سبک می باشد که به راحتی می توان آن را جا به جا کرد.از میز تلفن گرد به عنوان میز گرامافون و همچنین برای گلدان و غیره نیز می توان استفاده کرد.میز تلفن گرد به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود.

بر روی بدنه میز تلفن گرد رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و باعث شفافیت و نگهداری از سطوح میز تلفن گرد می شود.میز تلفن گرد در نمونه معرق نیز طراحی شده است.روکش معرق به کار رفته در میز تلفن گرد ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.همین امر سبب کیفیت هر چه بیشتر میز تلفن گرد می شود.

در ساخت میز تلفن گرد از انواع روکش های چوب می توان استفاده کرد.شما می توانید از صفحه مقالات سایت ویژگی های هر روکش از جمله روکش کاوازینکو ایتالیایی را مطالعه  کنید.یک از آن ها روکش گردو می باشد که به دلیل داشتن رگه های طبیعی چوب گردو جلوه زیبایی به میز تلفن گرد داده است.

در صورتی که بر روی سطوح میز تلفن گرد لکه ایجاد شد، با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب می توانید آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir