بارگیری...

میز تلفن گرد

بازدید : 5749

دسته بندی : میز تلفن


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
میز تلفن
ارتفاع: 79
قطر: 48
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 600,000 تومان


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

میز تلفن گرد از چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.با توجه به اینکه در ساخت ام دی اف از ساقه غلات و کاغذ غیر قابل استفاده و خورده چوب های ریز همراه با چسب استفاده می شود استقامت بالاتری نسبت به نئوپان دارد و به راحتی می توان از روکش های تزئینی در ساخت آن استفاده کرد.

کلاف های میز تلفن گرد که شامل پایه ها و اسکلت اصلی می باشد از چوب راش ساخته شده است.چوب راش دارای بافتی است که در برابر حشرات چوب خوار و قارچ هایی که چوب را فرسوده می کنند مقاوم می باشد.لذا دارای طول عمر بالایی می باشد.

میز تلفن گرد استحکام بالایی دارد و همچنین دارای وزن سبک می باشد که به راحتی می توان آن را جا به جا کرد.از میز تلفن گرد به عنوان میز گرامافون و همچنین برای گلدان و غیره نیز می توان استفاده کرد.

بر روی بدنه میز تلفن گرد رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و باعث شفافیت و نگهداری از سطوح میز تلفن گرد می شود.

میز تلفن گرد در نمونه معرق نیز طراحی شده است.روکش معرق به کار رفته در میز تلفن گرد ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

در ساخت میز تلفن گرد از انواع روکش های چوب می توان استفاده کرد.شما می توانید از صفحه مقالات سایت ویژگی های هر روکش را مطالعه  بفرمایید.

در صورتی که بر روی سطوح میز تلفن گرد لکه ایجاد شد، با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب می توانید آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir