بارگیری...

میز تلویزیون برنز

بازدید : 6688

دسته بندی : میز تلویزیون


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ابعاد:
طول:170
ارتفاع:55
عمق:45

شماره تماس:
09154444590


قیمت: 5,700,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

میز تلویزیون برنز از ترکیب چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.اسکلت اصلی و پایه های میز تلویزیون برنز از جنس چوب راش می باشد.چوب راش در برابر عوامل خارجی همچون قارچ ها و حشرات چوب خوار مقاوم می باشد و باعث طول عمر بیشتر میز تلویزیون برنز می شود.در ساخت میز تلویزیون برنز چوب روس و راش را می توان استفاده کرد که ویژگی و تفاوت هر کدام را می توانید با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش بدانید.

میز تلویزیون برنز در نمونه های مختلف روکش، معرق و سایر رنگ ها طراحی شده است.در نمونه معرق میز تلویزیون برنز ابتدا روکش معرق توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.میز تلویزیون برنز تمام خمره می باشد و طول آن 170 سانتی متر است که برای تلویزیون تا 70 اینج مناسب می باشد.

همچنین بر روی بدنه میز تلویزیون برنز رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و باعث نگهداری و شفافیت سطوح میز تلویزیون برنز شده است.بر روی لبه های میز تلویزیون برنز به صورت ظریف برنز کار شده است که جلوه زیبایی به میز تلویزیون داده است.میز تلویزیون برنز به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود.رنگ آمیزی خوب در کنار نجاری حرفه ای سبب جلوه هر چه بیشتر میز تلویزیون برنز شده است.

برای ساخت میز تلویزیون برنز از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ،آکاژو و ملامینه از کیفیت و شفافیت بالایی برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و کیفیت مطلوبی ندارد.یکی از روکش هایی که در ساخت میز تلویزیون برنز مورد استفاده قرار می گیرد روکش گردو می باشد که موج های موجود در روکش باعث جلوه به خصوص آن شده است.

در صورتی که بر روی سطوح میز تلویزیون برنز لکه و ... افتاد نگران نباشید.پس از چند دقیقه لکه ایجاد شده بخار شده و کاملا محو می شود.در بخش مقاله راه حل هایی برای تمیز کردن لکه های چوبی قرار داده ایم که شما با استفاده از این روش ها به آسانی می توانید لکه ها را از بین ببرید.

برای مشاهده معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوبی/www.seyediwood.ir

مشخصات میز تلویزیون

سایز 170
رنگ روکش کاوازینکو
جنس چوب چوب راش و ام دی اف

محصولات مرتبط