بازدید : 14457


قیمت: 9,400,000 تومان

دسته بندی : میز تلویزیون

ارسال به سراسر کشور
ارتفاع:58
طول:170
عرض:45
شماره تماس:
09154444590میز تلویزیون تمام خمره از ترکیب چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش از مقاومت بالایی برخوردار است و طول عمر میز ال سی دی تمام خمره را بالا می برد.اسکلت اصلی و پایه های میز تلویزیون تمام خمره از چوب راش ساخته شده است.در ساخت میز تلویزیون تمام خمره از چوب روس و راش می توان استفاده کرد.با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش ویژگی چوب روس و راش را بدانید.

انواع روکش های چوب در ساخت میز تلویزیون تمام خمره می توانیم استفاده کنیم.یکی از این روکش ها می تواند روکش گردو باشد که لایه نازکی از چوب گردو می باشد و دارای رگه های طبیعی چوب می باشد که جلوه زیبایی به میز تلویزیون تمام خمره می دهد.

رنگ به کار رفته در میز تلویزیون تمام خمره رنگ پولیشی می باشد و یکی از مزیت های این رنگ ضد خش بودن آن می باشد.همچنین رنگ پولیشی نقش نگهداری از سطوح را برعهده دارد و باعث شفافیت بیشتر میز تلویزیون تمام خمره می شود.مرحله آخر ساخت میز تلویزیون تمام خمره رنگ آمیزی می باشد. رنگ آمیزی میز تلویزیون تمام خمره به روش سیلر،کیلر و پلی استر انجام می شود که شفافیت و کیفیت بالایی به میز تلویزیون می دهد.

میز تلویزیون تمام خمره در ابعادی به طول 170 سانتی متر و ارتفاع 58 سانتی متر و عرض 45 سانتی متر طراحی شده است.میز تلویزیون تمام خمره برای تلویزیون تا ابعاد 70 اینچ مناسب می باشد.انواع میز تلویزیون و همچنین انواع میز تلویزیون معرق را می توانید در قسمت مقالات مطالعه بفرمایید.

میز تلویزیون تمام خمره از روکش کاوازینکو ایتالیایی ساخته شده است.روکش کاوازینکو از شفافیت و کیفیت بسیار بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار است و باعث جلوه هر چه بیشتر میز تلویزیون تمام خمره شده است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشد و همین امر باعث قیمت ارزان این روکش شده است.

همچنین میز تلویزیون تمام خمره در رنگ های سفید،طلایی، کرم خش و معرق نیز طراحی شده است.در نمونه معرق میز تلویزیون تمام خمره ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

در صورت ایجاد لکه بر روی میز تلویزیون تمام خمره می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات فنی

میز تلویزیون تمام خمره

مشخصات میز تلویزیون

سایز 170
رنگ طلایی-قهوه ای-نقاشی-کرم خش
جنس چوب ترکیب چوب راش و ام دی اف

محصولات مرتبط