بارگیری...

میز تلویزیون تمام خمره معرق

بازدید : 11702

دسته بندی : میز تلویزیون


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ارتفاع: 55
طول: 170
عمق: 45
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 5,700,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

میز تلویزیون تمام خمره معرق از ترکیب چوب های راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش و ام دی اف از مقاومت بالایی در برابر حشرات و قارچ ها برخوردار است.اسکلت اصلی و پایه ها از چوب راش ساخته شده است و باعث کیفیت بالای میز تلویزیون تمام خمره معرق شده است.در ساخت میز تلویزیون تمام خمره معرق از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت های چوب روس و راش می توانید با ویژگی هر کدام آشنا شوید.

میز تلویزیون تمام خمره معرق از روکش معرق ساخته شده است.روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد، سپس توسط دست مونتاژ می شود که جلوه بالایی به میز تلویزیون تمام خمره معرق می دهد.میز تلویزیون تمام خمره معرق در مرحله آخر تولید به روش های سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود و هماهنگی رنگ و نجاری سبب جلوه هر چه بیشتر این محصول شده است.

در ساخت میز تلویزیون تمام خمره معرق روکش کاوازینکو ایتالیایی به کار رفته است.روکش کاوازینکو از کیفیت و شفافیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و ... برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از درخت آکاژو تولید می شود.

بر روی سطح میز تلویزیون تمام خمره معرق حدود 3 میلیمتر رنگ پولیشی قرار گرفته است که ضد خش می باشد و علاوه بر نقش نگهداری از سطوح سبب شفافیت میز تلویزیون تمام خمره معرق نیز شده است.

میز تلویزیون تمام خمره معرق برای تلویزیون تا 70 اینچ مناسب می باشد و همچنین دارای ست آینه و کنسول نیز می باشد.همچنین انواع میز تلویزیون را با توجه به نوع جنس و روکش می توانید در قسمت مقاله سایت مطالعه بفرمایید.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح میز تلویزیون تمام خمره معرق چند دقیقه بعد بخار می شود و از بین می رود.در صورت پاک نشدن لکه شما می توانید از روش های تمیز کردن لکه های چوب استفاده کنید.

انواع روکش های چوب که در ساخت میز تلویزیون تمام خمره معرق استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.روکش گردو از جمله روکش هایی می باشد که در ساخت میز تلویزیون تمام خمره معرق استفاده می شود و فضای زیر روکش معرق را تشکیل می دهد.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز تلویزیون

سایز 170
رنگ قهوهای_سفید کرم خش_ طلایی_معرق
جنس چوب چوب راش و ام دی اف

محصولات مرتبط