بارگیری...

میز تلویزیون تمام خمره معرق

بازدید : 17661

دسته بندی : میز تلویزیون


ارسال به تمام نقاط کشور

ارتفاع: 55
طول: 170
عمق: 45


قیمت: 13,000,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

میز تلویزیون تمام خمره معرق از روکش معرق ساخته شده است.روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد، سپس توسط دست مونتاژ می شود که جلوه بالایی به میز تلویزیون تمام خمره معرق می دهد.میز تلویزیون تمام خمره معرق در مرحله آخر تولید به روش های سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود و هماهنگی رنگ و نجاری سبب جلوه هر چه بیشتر این محصول شده است.

برای تولید میز تلویزیون تمام خمره معرق از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت های چوب روس و راش می توانید با ویژگی هر کدام آشنا شوید.

در ساخت میز تلویزیون تمام خمره معرق روکش کاوازینکو ایتالیایی به کار رفته است.روکش کاوازینکو از کیفیت و شفافیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و ... برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از درخت آکاژو تولید می شود.

بر روی سطح میز تلویزیون تمام خمره معرق حدود 3 میلیمتر رنگ پولیشی قرار گرفته است که ضد خش می باشد و علاوه بر نقش نگهداری از سطوح سبب شفافیت میز تلویزیون تمام خمره معرق نیز شده است.

میز تلویزیون تمام خمره معرق برای تلویزیون تا 70 اینچ مناسب می باشد و همچنین دارای ست آینه و کنسول نیز می باشد.همچنین انواع میز تلویزیون را با توجه به نوع جنس و روکش می توانید در قسمت مقاله سایت مطالعه بفرمایید.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح میز تلویزیون تمام خمره معرق چند دقیقه بعد بخار می شود و از بین می رود.در صورت پاک نشدن لکه شما می توانید از روش های تمیز کردن لکه های چوب استفاده کنید.

انواع روکش های چوب که در ساخت میز تلویزیون تمام خمره معرق استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.روکش گردو از جمله روکش هایی می باشد که در ساخت میز تلویزیون تمام خمره معرق استفاده می شود و فضای زیر روکش معرق را تشکیل می دهد.

برای اطلاع از انواع مدل های میز تلویزیون معرق می توانید مقاله میز تلویزیون معرق را مطالعه کنید. همچنین برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز تلویزیون

سایز 170
رنگ قهوهای_سفید کرم خش_ طلایی_معرق
جنس چوب چوب راش و ام دی اف

محصولات مرتبط