بارگیری...

میز تلویزیون معرق

بازدید : 1364

دسته بندی : میز تلویزیون


ارسال به سراسر کشور

ارتفاع:55
طول:150
عمق 45

شماره تماس:
09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   09154444590

اسکلت اصلی و پایه های میز تلویزیون معرق از چوب راش ساخته شده است که دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه،خمش، قارچ های چوب خوار و حشرات چوب خوار می باشد . سبب می شود میز تلویزیون معرق از طول عمر بالایی برخوردار باشد.همچنین کشو ها از ام دی اف درجه یک ساخته شده است که بر روی آن روکش چوب قرار می گیرد.روکش ام دی اف یکی از چوب هایی است که در قسمت کشو های میز تلویزیون معرق استفاده شده است.

در ساخت میز تلویزیون معرق از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده می شود که نسبت به روکش های چوبی دیگر از شفافیت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.روکش گردو نیز در کنار روکش کاوازینکو قرار می گیرد و سبب جلوه به خصوص میز تلویزیون معرق می شوند.روکش کاوازینکو و روکش گردو در مقایسه با روکش آکاژو، روکش ملچ، روکش ملامینه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

بر روی میز میز تلویزیون معرق از روکش معرق استفاده می شود.روکش معرق توسط دستگاه لیزر برش داده می شود و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.روکش معرق با توجه به اینکه روکش چوب است برخلاف برچسب معرق هیچ وقت کمرنگ یا پاک نمی شود و همیشه کیفیت آن حفظ می شود.

در صورت ایجاد لکه بر روی میز تلویزیون معرق می توانید به روش تمیز کردن لکه های چوب آن را از بین ببرید.آخرین مرحله در تولید میز تلویزیون معرق رنگ آمیزی به روش سیلر، کیلر و پلی استر می باشد که با ادغام نجاری حرفه ای سبب کیفیت هر چه بیشتر میز تلویزیون معرق می شود.یکی از رنگ هایی که در مرجله آخر بر روی میز پاشیده می شود رنگ پولیشی می باشد که سبب ضدخش شدن میز تلویزیون معرق می شود و در صورت ایجاد لکه بر روی میز تلویزیون پس از دقایقی لکه بخار می شود و از بین می رود.

برای اطلاع از انواع مدل های میز تلویزیون که در صنایع چوب سیدی تولید می شود می توانید به مقاله میز تلویزیون معرق مراجعه کنید.میز تلویزیون معرق در مدل های مختلف ناودانی، بغل خمره، تمام خمره و پایه خراطی تولید می شود.همچنین می توانید میز تلویزیون معرق را با انواع آینه کنسول، جاکفشی و ویترین ست کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش ام دی اف/www.seyediwood.ir

مشخصات میز تلویزیون

سایز 150
رنگ قهوه ای روشن مات
جنس چوب اسکلت اصلی و پایه ها چوب راش

محصولات مرتبط