بارگیری...

میز جلو مبلی

بازدید : 10414

دسته بندی : میز عسلی


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد
میز جلو مبلی سه تیکه
شماره تماس:
09154444590درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

میز جلو مبلی از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش و ام دی اف هر دو از مقاومت بالا و شکل پذیری خوبی برخوردار هستند که باعث کیفیت بالای میز جلو مبلی شده است.کلاف های میز جلو مبلی شامل پایه ها و اسکلت اصلی از چوب راش ساخته شده است و بقیه قسمت ها را ام دی اف تشکیل داده است.در ساخت میز جلو مبلی می توان از چوب روس و راش استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی های هر کدام از این دو چوب را بدانید.

میز جلو مبلی سه سه عدد میز مجزا تشکیل شده است.میز جلو مبلی از استحکام بالایی برخوردار است و همچنین داراری وزن سبک است و به راحتی قابل جا به جایی می باشد.همچنین بر روی بدنه میز جلو مبلی رنگ پولیشی می باشد.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و نقش نگهداری و شفافیت سطوح بر عهده دارد.

میز جلو مبلی در رنگ های مختلف و همچنین در نمونه های معرق نیز تولید شده است.در نمونه معرق میز جلو مبلی ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.میز جلو مبلی به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با تلفیق رنگ آمیزی و نجاری جلوه به خصوصی به میز جلومبلی معرق داده می شود.

همچنین در نمونه معرق میز جلو مبلی روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی از کیفیت و شفافیت بالاتری نسبت به روکش های ملچ و آکاژو بر خوردار است.روکش آکاژو مات است و از میفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوب در ساخت میز جلو مبلی استفاده می شود.یکی از این روکش ها، روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو می باشد که رگه های طبیعی آن جلوه زیبایی به میز جلو مبلی داده است. همچنین در صورت ایجاد لکه بر روی میز جلو مبلی می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

مشخصات میز عسلی

سایز
رنگ سفید طلایی کرم خش معرق
جنس روکش چوب راش
تعداد 3 عدد