بارگیری...

میز جلو مبلی

بازدید : 17727

دسته بندی : میز عسلی


ارسال به سراسر کشور
میز جلو مبلی سه تیکهدر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

میز جلو مبلی در رنگ های مختلف و همچنین در نمونه های معرق نیز تولید شده است.در نمونه معرق میز جلو مبلی ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.میز جلو مبلی به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با تلفیق رنگ آمیزی و نجاری جلوه به خصوصی به میز جلومبلی معرق داده می شود.

میز جلو مبلی از سه عدد میز مجزا تشکیل شده است. این جلو مبلی از استحکام بالایی برخوردار است و همچنین داراری وزن سبک است و به راحتی قابل جا به جایی می باشد.همچنین بر روی بدنه میز جلو مبلی رنگ پولیشی می باشد.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و نقش نگهداری و شفافیت سطوح بر عهده دارد.

در ساخت میز جلو مبلی می توان از چوب روس و راش استفاده کرد که در برابر حشرات چوب خوار و قارچ چوب مقاومت بالایی دارد. با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی های هر کدام از این دو چوب را بدانید.

همچنین در نمونه معرق میز جلو مبلی روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی از کیفیت و شفافیت بالاتری نسبت به روکش های ملچ و آکاژو بر خوردار است.روکش آکاژو مات است و از میفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوب در ساخت میز جلو مبلی استفاده می شود.یکی از این روکش ها، روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو می باشد که رگه های طبیعی آن جلوه زیبایی به میز جلو مبلی داده است. همچنین در صورت ایجاد لکه بر روی میز جلو مبلی می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

مشخصات میز عسلی

سایز
رنگ سفید طلایی کرم خش معرق
جنس روکش چوب راش
تعداد 3 عدد