بازدید : 11493


قیمت: 3,000,000 تومان

دسته بندی : میز عسلی

ارسال به سراسر کشور

ارتفاع 43
طول 95
عرض 50

شماره تماس:
09154444590میز جلو مبلی دو تیکه تولید شده از چوب راش و ام دی اف هست که چوب راش در برابر حشرات چوبخوار مقاوم بوده وبه همین دلیل طول عمر بالایی دارد علاوه بر ان ام دی اف نیز در برابر رطوبت وپوسیدگی مقاوم هست.

استفاده مشترک از چوب راش وام دی اف در ساخت این محصول موجب مقاومت واستحکام کار وهم چنین جابجایی آسان آن شده است.از روکش ام دی اف برای ساخت قسمت هایی از میز جلو مبلی دو تیکه همچون صفحه بالایی استفاده می شود. همچنین در ساخت میز جلو مبلی دو تیکه از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید از ویژگی های هر کدام مطلع شوید.

 روکش معرق روی میز در ابتدا توسط دستگاه لیزر برش خورده وسپس توسط دست مونتاژ میشود. روی سطح بدنه میز جلو مبلی دو تیکه رنگ پولیشی قرار گرفته است که علاوه بر نقش نگداری از سطوح باعث شفافیت بیشتر میز جلو مبلی دو تیکه نیز می شود.همچنین در مرحله آخر ساخت میز جلو مبلی دو تیکه آن را به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می کنند که جلوه به خصوصی به میز جلومبلی معرق می دهد.

شما میتوانید میز های عسلی و جلو مبلی های  صنایع چوب سیدی را با انواع طرح های مبلمان هماهنگ وترکیب کنید.انواع روکش های چوب در ساخت میز جلو مبلی دو تیکه می تواند مورد استفاده قرار بگیرد که یکی از آن ها روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد و جلوه به خصوصی به میز جلو مبلی دو تیکه داده است.

همچنین در ساخت میز جلو مبلی دو تیکه از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و ملامینه از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات است و کیفیت مطلوبی ندارد.

یکی از نگرانی هایی که اکثر افراد دارند ایجاد لکه بر روی چوب است.در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح چوبی می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی وشماره تلفن مارا داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

روکش معرق/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

 رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

روکش ام دی اف/www.seyediwood.ir

مشخصات فنی

میز جلو مبلی دو تیکه

مشخصات میز عسلی

سایز 50*95*43
رنگ
جنس روکش معرق
تعداد 3 عدد