بارگیری...

میز جلو مبلی دو تیکه

بازدید : 14314

دسته بندی : میز عسلی


ارسال به سراسر کشور

ارتفاع 43
طول 95
عرض 50قیمت: 3,000,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت میز جلو مبلی دو تیکه از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که دارای مقاومت بالایی در برابر قارچ چوب، حشرات و غیره می باشند. با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید از ویژگی های هر کدام مطلع شوید.

 روکش معرق روی میز در ابتدا توسط دستگاه لیزر برش خورده وسپس توسط دست مونتاژ میشود. روی سطح بدنه میز جلو مبلی دو تیکه رنگ پولیشی قرار گرفته است که علاوه بر نقش نگداری از سطوح باعث شفافیت بیشتر میز جلو مبلی دو تیکه نیز می شود.همچنین در مرحله آخر ساخت میز جلو مبلی دو تیکه آن را به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می کنند که جلوه به خصوصی به میز جلومبلی معرق می دهد.

شما میتوانید میز های عسلی و جلو مبلی های  صنایع چوب سیدی را با انواع طرح های مبلمان هماهنگ وترکیب کنید.انواع روکش های چوب در ساخت میز جلو مبلی دو تیکه می تواند مورد استفاده قرار بگیرد که یکی از آن ها روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد و جلوه به خصوصی به میز جلو مبلی دو تیکه داده است.

همچنین در ساخت میز جلو مبلی دو تیکه از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و ملامینه از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات است و کیفیت مطلوبی ندارد.

یکی از نگرانی هایی که اکثر افراد دارند ایجاد لکه بر روی چوب است.در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح چوبی می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی وشماره تلفن مارا داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

 رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز عسلی

سایز 50*95*43
رنگ
جنس روکش معرق
تعداد 3 عدد