بارگیری...

میز جلو مبلی چهار تیکه

بازدید : 11236

دسته بندی : میز عسلی


ارسال به سراسر کشور
ارتفاع:56
طول:70
عرض:46در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

میز جلو مبلی چهارتیکه در رنگ طلایی،سفید صدفی، قهوه ای و معرق طراحی شده است.در نمونه معرق میز جلو مبلی چهار تیکه ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

در ساخت میز جلو مبلی چهار تیکه از چوب های مختلفی مانند چوب روس و راش می توان استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح آن ها پرداخته ایم. میز جلو مبلی چهار تیکه از استحکام بالا و وزن سبکی برخوردار می باشد و به راحتی قابل جا به جایی می باشد و همچنین می توان در موارد دیگر نیز از آن استفاده کرد.

بر روی بدنه میز جلو مبلی چهار تیکه رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد و باعث نگهداری و شفافیت سطوح میز جلو مبلی چهار تیکه می شود.انواع روکش چوب که در ساخت میز جلو مبلی چهار تیکه استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از پرکاربرد ترین روکش ها در ساخت میز جلو مبلی چهار تیکه روکش گردو است که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد.

در نمونه معرق میز جلو مبلی چهار تیکه از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده می شود.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ، آکاژو، ملامینه و ... از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

در صورتی که بر روی سطوح و بدنه میز جلو مبلی چهار تیکه لکه افتاد می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.میز جلو مبلی چهار تیکه در مرحله آخر به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که کیفیت بالایی به میز جلو مبلی می دهد.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز عسلی

سایز 56*70*46
رنگ سفید طلایی کرم خش معرق
جنس روکش چوب راش
تعداد 4 عدد