بازدید : 13941

دسته بندی : میز عسلی

ارسال به سراسر کشور
ابعاد:
ارتفاع 56
طول 70
عرض 46
شماره تماس:
09154444590جنس میز عسلی معرق ترکیب چوب راش وام دی اف است .ترکیب واستفاده از چوب راش وام دی اف باعث سبک بودن میز عسلی شده ولذا جابه جایی میز عسلی سه تیکه برای شما آسان است.از روکش ام دی اف برای قسمت هایی همچون صفحه روی میز عسلی سه تیکه استفاده می شود.در ساخت میز عسلی سه تیکه چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.

روکش به کار رفته در ساخت میز عسلی سه تیکه از نوع روکش کاوازینکو می باشد.روکش کاوازینکو از کیفیت و شفافیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از شفافیت مطلوبی برخوردار نیست.

میز عسلی سه تیکه از سه میز در ابعاد مختلف تشکیل شده است. طراحی میز عسلی  سه تیکه به صورتی است که میتوان آن هارا در هم قرار داد تا فضای کمتری بگیرد.شما میتوانید این میز عسلی سه تیکه را با مبلمان وطرح پارچه آن هماهنگ کنید.

طراحی روی میز عسلی سه تیکه  معرق بوده و از روکش معرق ساخته شده است  که ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش میخورد وسپس توسط دست مونتاژ میشود.

انواع روکش های چوب در ساخت میز عسلی معرق استفاده می شود.یکی از این روکش ها روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو می باشد و دارای گره های طبیعی چوب می باشد که جلوه به خصوصی به میز عسلی معرق می دهد. مرحله آخر ساخت میز عسلی سه تیکه رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که جلوه زیبایی به میز عسلی سه تیکه می دهد.

همچنین بر روی بدنه میز عسلی سه تیکه رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و علاوه بر نگهداری از سطوح، شفافیت میز عسلی سه تیکه را نیز بیشتر می کند.در صورتی که بر روی میز عسلی سه تیکه لکه ایجاد شد می توانید از روش های تمیز کردن لکه های چوب برای از بین بین لکه ها استفاده کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی وشماره تلفن ما را داشته باشید..

 

مظالب مرتبط:

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر،پلی استر/www.seyediwood.ir

مشخصات فنی

میز عسلی سه تیکه

مشخصات میز عسلی

سایز 70*56*46
رنگ طلایی و سفید صدفی و معرق کاری
جنس روکش معرق
تعداد 3 عدد