بارگیری...

میز عسلی سه تیکه

بازدید : 16264

دسته بندی : میز عسلی


ارسال به سراسر کشور
ابعاد:
ارتفاع 56
طول 70
عرض 46در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت میز عسلی سه تیکه چوب روس و راش می توان استفاده کرد که در برابر عوامل خارجی همچون حشرات چوب خوار و قارچ چوب ها مقاومت بالایی دارند. با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.

روکش به کار رفته در ساخت میز عسلی سه تیکه از نوع روکش کاوازینکو می باشد.روکش کاوازینکو از کیفیت و شفافیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از شفافیت مطلوبی برخوردار نیست.

میز عسلی سه تیکه از سه میز در ابعاد مختلف تشکیل شده است. طراحی میز عسلی  سه تیکه به صورتی است که میتوان آن هارا در هم قرار داد تا فضای کمتری بگیرد.شما میتوانید این میز عسلی سه تیکه را با مبلمان وطرح پارچه آن هماهنگ کنید.

طراحی روی میز عسلی سه تیکه  معرق بوده و از روکش معرق ساخته شده است  که ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش میخورد وسپس توسط دست مونتاژ میشود.

انواع روکش های چوب در ساخت میز عسلی معرق استفاده می شود.یکی از این روکش ها روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو می باشد و دارای گره های طبیعی چوب می باشد که جلوه به خصوصی به میز عسلی معرق می دهد. مرحله آخر ساخت میز عسلی سه تیکه رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که جلوه زیبایی به میز عسلی سه تیکه می دهد.

همچنین بر روی بدنه میز عسلی سه تیکه رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و علاوه بر نگهداری از سطوح، شفافیت میز عسلی سه تیکه را نیز بیشتر می کند.در صورتی که بر روی میز عسلی سه تیکه لکه ایجاد شد می توانید از روش های تمیز کردن لکه های چوب برای از بین بین لکه ها استفاده کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی وشماره تلفن ما را داشته باشید..

 

مظالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز عسلی

سایز 70*56*46
رنگ طلایی و سفید صدفی و معرق کاری
جنس روکش معرق
تعداد 3 عدد