بارگیری...

میز عسلی معرق

بازدید : 25697

دسته بندی : میز عسلی


ارسال به سراسر کشور
ارتفاع: 50
طول :60
عرض:40در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت میز عسلی معرق چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش از ویژگی هر کدام مطلع شوید. چوب روس و راش در برابر عوامل خارجی همچون قارچ و حشرات چوب خوار مقاومت بالایی دارند.

میز عسلی معرق از سه میز در ابعاد مختلف تشکیل شده است. طراحی میز عسلی  معرق به صورتی است که میتوان آن هارا در هم قرار داد تا فضای کمتری بگیرد.طراحی روی میز عسلی معرق بوده و از روکش معرق ساخته شده است  که ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش میخورد وسپس توسط دست مونتاژ میشود.

شما میتوانید این میز عسلی معرق را با مبلمان وطرح پارچه آن هماهنگ کنید.انواع روکش های چوب در ساخت میز عسلی معرق استفاده می شود که روکش گردو یکی از روکش های چوب می باشد که با داشتن رگه های طبیعی چوب جلوه به خصوصی به میز عسلی معرق می بخشد.در ساخت میز عسلی معرق روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو از شفافیت و کیفیت بالاتری نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و شفافیت مطلوبی ندارد.

همچنین در ساخت میز عسلی معرق از رنگ پولیشی استفاده شده است که نقش نگهداری از سطوح و کیفیت بیشتر میز عسلی معرق را بر عهده دارد.مرحله آخر ساخت میز عسلی معرق رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که با ادغام رنگ آمیزی و نجاری جلوه زیبایی به میز عسلی معرق می دهد.

در صورت ایجاد لکه بر روی میز عسلی معرق بعد از دقایقی لکه بخار می شود.در صورت ماندگاری لکه می توانید از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی وشماره تلفن مارا داشته باشید..

مظالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز عسلی

سایز 50*60*40
رنگ سفید طلایی کرم خش معرق
جنس روکش روکش کاوازینکو-معرق
تعداد 3 عدد