بارگیری...

میز عسلی چهار تیکه

بازدید : 11252

دسته بندی : میز عسلی


ارسال به سراسر کشور
میز جلو مبلی
ارتفاع :60
طول:70
عرض: 50

شماره تماس :09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   09154444590

جنس میز عسلی چهار تیکه معرق می باشد که از ترکیب چوب راش وام دی اف است .استفاده از چوب راش وام دی اف  موجب  سبک بودن میز عسلی شده ولذا جابجایی میز عسلی معرق برای شما آسان است.انواع روکش های چوب که در ساخت میز عسلی چهار تیکه می توان استفاده کرد را در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از روکش هایی که می توان در ساخت میز عسلی چهار تیکه استفاده کرد روکش گردو است که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد.

در ساخت میز عسلی چهار تیکه از چوب روس و راش می توان استفاده کرد و در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح ویژگی های هر کدام پرداخته شده است.میز عسلی چهار تیکه از چهار میز در ابعاد مختلف تشکیل شده است. طراحی میز عسلی  چهار تیکه به گونه ایست  که میتوان آن هارا در هم قرار داد تا فضای کمتری بگیرد.در مرحله آخر ساخت میز عسلی چهار تیکه، میز عسلی به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که جلوه به خصوصی به میز عسلی می دهد.

همچنین در ساخت میز عسلی چهار تیکه روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملامینه،آکاژو و ملچ از کیفیت و شفافیت بسیار بالایی برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

طراحی روی میز عسلی چهارتیکه  معرق هست و از روکش معرق ساخته شده است  که توسط دستگاه لیزر برش میخورد وسپس توسط دست مونتاژ میشود.میز عسلی چهار تیکه را می توان با میز تلویزیون معرق و سایر سازه های چوبی ست کرد.میزعسلی چهارتیکه با هر  نوع مبلمان اعم از استیل ،کلاسیک و راحتی استفاده میشود.

همچنین بر روی بدنه میز عسلی چهار تیکه حدود 3 میلیمتر رنگ پولیشی قرار گرفته است. رنگ پولیشی ضدخش می باشد و علاوه بر نگهداری از سطوح میز عسلی چهار تیکه باعث شفافیت بیشتر آن نیز می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی بدنه و سطوح میز عسلی چهار تیکه می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی وشماره تلفن مارا داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز عسلی

سایز 60*70*50
رنگ
جنس روکش معرق
تعداد 4 عدد