بارگیری...

میز عسلی گرد معرق

بازدید : 9737

دسته بندی : میز عسلی


ارسال به سراسر کشور

ابعاد سایز بزرگ قطر ۶۳
ارتفاع ۴۷در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

انواع روکش های چوب که در ساخت میز عسلی گرد معرق استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از پرکاربردترین روکش ها در واقع روکش گردو است که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است و زیبایی میز عسلی گرد معرق را دوچندان می کند.

در ساخت میز عسلی گرد معرق می توان از چوب روس و راش استفاده کرد.در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح ویژگی ها و تفاوت های این دو چوب پرداخته ایم.لازم به ذکر است که چوب راش نسبت به چوب روس مقاومت بالاتری دارد و به همین دلیل در ساخت پایه های میز عسلی معرق استفاده می شود.

یکی از ویژگی های میز عسلی گرد معرق این است که فضای کمتری را درگیر می کند.وزن سبک و در عین حال اسکلت محکم میز عسلی گرد معرق باعث می شود که به راحتی آن را جا به جا کنید. شما با خرید این میز عسلی دارای چهار عدد میز می شوید که برای پذیرایی مهمان ها بسیار عالی می باشد.همچنین میز عسلی گرد معرق را با میز تلویزیون معرق، آینه کنسول معرق و سایر لوازم چوبی می توان ست کرد.

میز عسلی گرد معرق از روکش درجه یک کاوازینکو تهیه شده است .روکش کاوازینکو نسبت به سایر روکش های ملچ و آکاژو و ملامینه از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

روکش معرق به کار رفته در میز عسلی گرد معرق ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.میز عسلی گرد معرق به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود. ادغام رنگ آمیزی حرفه ای با نجاری سبب کیفیت و جلوه هر چه بیشتر میز عسلی معرق می شود.

همچنین بر روی بدنه میز عسلی گرد معرق رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و سبب شفافیت و نگهداری سطوح میز عسلی گرد معرق می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی میز عسلی گرد معرق می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

شما از طریق صفحه ی تماس با ما می توانید آدرس و شماره تماس ما را برای سفارش داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwoowd.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwoowd.ir

چرا چوب استفاده کنیم/www.seyediwoowd.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز عسلی

سایز
رنگ سفید طلایی کرم خش معرق
جنس روکش روکش کاوازینکو-معرق
تعداد 4 عدد