بازدید : 13134


قیمت: 7,700,000 تومان

دسته بندی : ویترین

ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

ارتفاع:192
طول:75
عمق:38

شماره تماس:
09154444590ویترین تمام شیشه از جنس چوب های راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش از مقاومت بالایی در برابر عواملی خارجی مانند حشرات و قارج چوب برخوردار می باشد.اسکلت اصلی و تمام پایه های ویترین تمام شیشه از جنس چوب راش ساخته شده است.همچنین می توان از چوب روس و راش در ساخت ویترین تمام شیشه استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح آن پرداخته ایم.

در ساخت ویترین تمام شیشه از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو از شفافیت و کیفیت بالایی نسبت به روکش هایی همچون آکاژو،ملچ و ... برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

روی بدنه ویترین تمام شیشه رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی نقش نگهداری و شفافیت ویترین تمام شیشه را برعهده دارد.ویترین تمام شیشه به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با تلفیق نجاری حرفه ای و رنگ آمیزی مدرن ویترین تمام شیشه از کیفیت بالایی برخوردار شده است.

ویترین تمام شیشه معرق می باشد.روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس روکش معرق با استفاده از دست مونتاژ می شود.انواع روکش چوب در ساخت ویترین تمام شیشه استفاده می شود که یکی از آن ها روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو می باشد و دارای رگه های طبیعی چوب گردو است.

ویترین تمام شیشه یکی از بهترین انتخاب ها برای جا دادن اشیا دکوری می باشد.با توجه به اینکه این ویترین تمام شیشه می باشد جلوه به خصوصی به اشیا دکوری شما می دهد.نحوه معرق کاری محصولات کارخانه چوب سیدی را می توانید در سایت آپارات مشاهده بفرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

آپارات-معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

روکش گردو/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

مشخصات فنی

ویترین تمام شیشه

مشخصات ویترین

سایز
ابعاد 192*75*38
رنگ قهوه ای روکش کاوازینکو
جنس چوب چوب راش