بارگیری...

ویترین تمام شیشه

بازدید : 16006

دسته بندی : ویترین


ارسال به سراسر کشور

ارتفاع:192
طول:75
عمق:38


قیمت: 7,700,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

 می توان از چوب روس و راش در ساخت ویترین تمام شیشه استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح آن پرداخته ایم.چوب روس و راش در برابر حشرات چوب خوار و قارچ از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است که سبب طول عمر بالای آن ها می شود.

در ساخت ویترین تمام شیشه از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو از شفافیت و کیفیت بالایی نسبت به روکش هایی همچون آکاژو،ملچ و غیره برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

روی بدنه ویترین تمام شیشه رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی نقش نگهداری و شفافیت ویترین تمام شیشه را برعهده دارد.ویترین تمام شیشه به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با تلفیق نجاری حرفه ای و رنگ آمیزی مدرن ویترین تمام شیشه از کیفیت بالایی برخوردار شده است.

ویترین تمام شیشه معرق می باشد.روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس روکش معرق با استفاده از دست مونتاژ می شود.انواع روکش چوب در ساخت ویترین تمام شیشه استفاده می شود که یکی از آن ها روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو می باشد و دارای رگه های طبیعی چوب گردو است.

ویترین تمام شیشه یکی از بهترین انتخاب ها برای جا دادن اشیا دکوری می باشد.با توجه به اینکه این ویترین تمام شیشه می باشد جلوه به خصوصی به اشیا دکوری شما می دهد.نحوه معرق کاری محصولات کارخانه چوب سیدی را می توانید در سایت آپارات مشاهده بفرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

کاوازینکو/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

روکش گردو/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

مشخصات ویترین

سایز
ابعاد 192*75*38
رنگ قهوه ای روکش کاوازینکو
جنس چوب چوب راش