بارگیری...

ویترین شش پایه ایتالیایی

بازدید : 16286

دسته بندی : ویترین


ارسال به سراسر کشور


ارتفاع ۱۹۲
عرض۱۲۰
عمق ۵۰در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت ویترین شش پایه ایتالیایی از چوب روس و راش می توان استفاده کرد.چوب راش نسبت به چوب روس مقاومت بالاتری دارد و در ساخت پایه های ویترین شش پایه ایتالیایی کاربرد بیشتری دارد.در مقاله تفاوت چوب روس و راش به طور کامل به توضیح این دو چوب پرداخته شده است.

روکش به کار رفته در ویترین شش پایه ایتالیایی روکش کاوازینکو است که از به روز ترین روکش های موجود در دنیا می باشد.روکش کاوازینکو ایتالیایی از شفافیت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و جلوه بی نظیری به ویترین شش پایه ایتالیایی بخشیده است.

رنگ به کار رفته در ویترین شش پایه ایتالیایی رنگ پولیشی می باشد که حدود 3 میلیمتر روی سطح ویترین موجود است و این رنگ ضد خش می باشد.همچنین رنگ پولیشی علاوه بر شفافیتی که به ویترین شش پایه ایتالیایی می دهد، باعث نگهداری از سطوح نیز می شود.

روکش معرق به کار رفته در ویترین شش پایه ایتالیایی ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس توسط دست مونتاژ می شود.انواع روکش های چوب که در ساخت ویترین شش پایه ایتالیایی می توان استفاده کرد را در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از پرکاربرد ترین آن ها روکش گردو می باشد.روکش گردو دارای رگه های طبیعی چوب گردو است که زیبایی ویترین شش پایه ایتالیایی را دوچندان می کند.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح ویترین شش پایه ایتالیایی می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب لکه ها را از بین ببرید.ویترین شش پایه ایتالیایی در مرحله آخر به روش سیلر، کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که سبب کیفیت هر چه بیشتر ویترین معرق می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارسال می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات ویترین

سایز
ابعاد 192*120*50
رنگ قهوه ای روکش کاوازینکو
جنس چوب چوب راش و ام دی اف