بارگیری...

ویترین منبت ورق طلا

بازدید : 19976

دسته بندی : ویترین


ارسال به سراسر کشور
ویترین منبت ورق طلا
ارتفاع ۱۶۳
عرض ۶۷
عمق ۵۰در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

ویترین منبت ورق طلا تمام چوب می باشد که از چوب راش درست شده است و در ساخت آن از به روز ترین ورق های حال حاضر دنیا استفاده شده است. چوب راش در برابر عوامل خارجی مانند حشرات چوب خوار و قارچ ها بسیار مقاوم می باشد و باعث مقاومت ویترین منبت ورق طلا می شود.

 در ساخت ویترین منبت ورق طلا می توان از چوب روس و راش استفاده کرد.چوب راش از مقاومت بالاتری برخوردار است و در ساخت ویترین منبت ورق طلا کاربرد بیشتری دارد.در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح ویژگی های هر کدام پرداخته ایم.

بوفه یا ویترین منبت ورق طلا یکی از بهترین انتخاب ها برای جا دادن اشیا دکوری در خانه  می باشد.محفطه شیشه ای ویترین منبت ورق طلا برای دوری از گرد و غبار بسیار عالی عمل می کند.ویترین منبت ورق طلا را می توان با انواع میز تلویزیون معرق، آینه کنسول، جاکفشی و ویترین ست کرد.

 در کناره ها تنوع طرح چوب و رنگ های بکر طبیعی چوب باعث زیبایی و جلوه ی بیشتر این محصول گردیده است.پشت این ویترین از آینه فلوت درجه یک استفاده شده است که زیبایی دکوریجات داخل ویترین را دو چندان می کند و در صورت نیاز مشتری می توان از پارچه (در طرح ها و نقوش مختلف) نیز استفاده کرد.

این محصول در طرح ها و رنگ های مختلف از جمله طلایی ( ورق طلا ) و سفید استخوانی موجود می باشد.انواع روکش های چوب که در ساخت ویترین منبت ورق طلا می توان استفاده کرد را در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از این روکش ها می تواند روکش گردو باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است و زیبایی ویترین منبت ورق طلا را دو چندان می کند.

در صورتی که بر روی بدنه ویترین منبت ورق طلا لکه افتاد می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.قبل از مرحله طلاکوبی بر روی ویترین منبت ورق طلا به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با ادغام نجاری حرفه ای سبب کیفیت بالای ویترین می شود.

شما از طریق صفحه تماس با ما می توانید آدرس و شماره تماس ما را برای سفارش داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

روکش گردو/www.seyediwood.ir

تفاوت چوب روس و راش/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

مشخصات ویترین

سایز
ابعاد
رنگ
جنس چوب چوب راش