بارگیری...

ویترین منبت کوتاه

بازدید : 18080

دسته بندی : ویترین


ارسال به سراسر کشور
ارتفاع ۱۶۳
عرض ۶۷
عمق ۵۰در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

ویترین منبت کوتاه در رنگ های استخوانی، سفید و طلایی طراحی شده است.ویترین منبت کوتاه از چوب راش ساخته شده است.چوب راش از مقاومت بالایی برخوردار می باشد . کلاف های ویترین منبت کوتاه که شامل پایه ها و اسکلت اصلی می باشد از چوب راش ساخته شده است.در ساخت ویترین منبت کوتاه می توان چوب راش و روش استفاده کرد.در مقاله تفاوت چوب روس و راش ویژگی هر کدام بیان شده است.

ویترین منبت کوتاه دارای مدل ورق طلا نیز می باشد که روی سطح ویترین منبت کوتاه ورق های طلا کار شده است و جلوه به خصوصی به ویترین منبت کوتاه داده است.انواع روکش های چوب که می توان در ساخت ویترین منبت کوتاه استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از این روکش ها می تواند روکش گردو باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است و جلوه به خصوصی به ویترین منبت کوتاه می دهد.

روی سطح بدنه ویترین منبت کوتاه رنگ پولیشی قرار گرفته است که علاوه بر نقش نگهداری از سطوح؛ شفافیت بالایی به ویترین منبت کوتاه داده است.در صورت ایجاد لکه بر روی ویترین منبت کوتاه می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.همچنین ویترین منبت کوتاه به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که سبب کیفیت بیشتر ویترین منبت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

روکش گردو/www.seyediwood.ir

تفاوت چوب روس وراش/www.seyediwood.ir

مشخصات ویترین

سایز
ابعاد 163*67*50
رنگ سفید استخوانی طلایی
جنس چوب چوب راش و ام دی اف