بارگیری...

کنسول تمام خمره برنز خور

بازدید : 5358

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
طول:172
ارتفاع:92
عمق:50
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 7,630,000 تومان


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

کنسول تمام خمره برنز خور از ترکیب چوب های راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش و ام دی اف از مقاومت و شکل پذیری بالایی برخوردار هستند.اسکلت اصلی و پایه های کنسول تمام خمره برنز خور از چوب درجه یک راش ساخته شده است.

کنسول تمام خمره برنز خور در مدل های بدون برنز و همچنین در رنگ های قهوه ای،کرم خش، معرق و انواع رنگ های دیگر طراحی شده است.کنسول تمام خمره برنز خور دارای ست میز ال سی دی تمام خمره نیز می باشد.

رنگ به کار رفته در کنسول تمام خمره برنز خور از نوع رنگ پولیشی می باشد که نقش نگهداری از سطح و شفافیت بیشتر کنسول تمام خمره برنزخور را بر عهده دارد.همچنین رنگ پولیشی ضد خش می باشد.

در نمونه معرق کنسول تمام خمره برنز خور روکش معرق ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.همین امر باعث کیفیت بالای کنسول تمام خمره برنز خور می شود.همچنین در ساخت مدل معرق کنسول تمام خمره برنز خور از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است که از شفافیت و کیفیت بسیار بالایی نسبت به روکش های آکاژو و ملچ و ... برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح کنسول تمام خمره برنز خور بعد از چند دقیقه بخار می شود و از بین می رود.در صورت پاک نشدن لکه می توانید از روش های تمیز کردن لکه های چوب استفاده کنید و آن ها را از بین ببرید و سطوح کنسول تمام خمره برنز خور را به حالت اولیه خود برگردانید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط