بارگیری...

کنسول دو درب تمام خمره

بازدید : 11125

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد
ابعاد:
ارتفاع:94
طول:125
عرض:50
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 7,700,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

کنسول دو درب تمام خمره روکش کاوازینکو ایتالیایی که روی آن نقاشی با دست انجام شده است و آن را به یک اثر هنری تبدیل کرده است. روکش به کار رفته در کنسول دو درب تمام خمره روکش کاوازینکو می باشد که یکی از به روز ترین روکش های موجود می باشد.روکش کاوازینکو ایتالیایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

در ساخت کنسول دو درب تمام خمره از چوب راش و ام دی اف استفاده شده است.کلاف های کنسول دو درب تمام خمره که شامل اسکلت اصلی و پایه های کنسول دو درب تمام خمره می باشد از چوب راش استفاده شده است.چوب راش در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم می باشد .در ساخت کنسول دو درب تمام خمره از چوب راش و روس می توان استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به طور کامل درباره این دو چوب توضیح داده شده است.

انواع روکش های چوب را می توانید از قسمت مقالات مطالعه بفرمایید.یکی از روکش های پر کاربرد در صنعت چوب و در ساخت کنسول دو درب تمام خمره روکش گردو است.روکش گردو از رگه های طبیعی چوب گردو ساخته شده است که جلوه به خصوصی به آینه کنسول می دهد.

همچنین در ساخت کنسول دو درب تمام خمره رنگ پولیشی استفاده شده است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد.رنگ پولیشی باعث شفافیت و نگهداری از سطوح کنسول دو درب تمام خمره می شود.در ساخت کنسول دو درب تمام خمره مرحله آخر رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که باعث شفافیت بیشتر آینه کنسول می شود.

کنسول دو درب تمام خمره در مدل های برنز خور و سفید و معرق نیز طراحی شده است. در مدل معرق کنسول دو درب تمام خمره ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

در صورت ایجاد لکه بر روی کنسول دو درب تمام خمره می توانید از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط