بارگیری...

کنسول دو درب تمام خمره برنز خور

بازدید : 9973

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد
ارتفاع:94
طول:125
عرض:50
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 7,700,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

کنسول دو درب تمام خمره برنز خور از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش و ام دی اف از مقاومت بالایی در برابر حشرات چوب خوار و قارچ ها برخوردار می باشند.کلاف های کنسول دو درب تمام خمره برنز خور شامل اسکلت اصلی و پایه ها از جنس چوب راش است.در ساخت کنسول دو درب تمام خمره برنز خور از چوب روس و راش می توان استفاده کرد و برای اطلاع از جزئیات این دو چوب می توانید مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

در ساخت کنسول دو درب تمام خمره برنز خور از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو از شفافیت و کیفیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.کنسول دو درب تمام خمره برنز خور به روش سیلر، کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که سبب جلوه هر چه بیشتر آینه کنسول می شود.

کنسول دو درب تمام خمره برنز خور در رنگ های سفید صدفی و کرم خش و طلایی خش نیز طراحی شده است.انواع روکش های چوب که در ساخت کنسول دو درب تمام خمره برنز خور می توان استفاده کرد را می توانید از طریق قسمت مقالات مطالعه بفرمایید.یکی از این روکش ها می تواند روکش گردو باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است و جلوه به خصوصی به کنسول دو درب تمام خمره برنز خور می دهد.

بر  روی بدنه کنسول دو درب تمام خمره برنز خور رنگ پولیشی قرار گرفته است. رنگ پولیشی ضد خش می باشد. با توجه به ضد خش بودن رنگ پولیشی باعث نگهداری و شفافیت سطوح کنسول دو درب تمام خمره برنز خور می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی کنسول دو درب تمام خمره برنز خور می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.برای مشاهده انواع کنسول دو درب تمام خمره برنز خور می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

روکش ملچ/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط